Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Nők! Akiknek hízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Nők! Akiknek hízott a párjuk: mennyit, mennyi idő alatt, hogy viselik ők és hogy viselitek ti?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2019. márc. 28. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
38 évesek vagyunk, három éve együtt. Mindketten kb. öt kilót híztunk, mióta együtt vagyunk. Egyikőnket sem zavarja, mert mindketten szeretjük a teltebb idomokat.
2019. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Izabella220 ***** válasza:
18%
Mielőtt valaki kijelenti azt,hogy a szerelem mindent kibír az még nem volt válságban.Nekem barátnőm házassága ment tönkre.10 évig volt házass.De ő már az utolsó években hízott vazy 15kg plusszba,fáraft is volt mindig ahhoz h valamit is csináljon,de szerinte alap hogy így kell elfogadni és szeretni ahogy van.A férje próbált utalni rá hogy kicsit sportolnia kellene,de mindig csak sértődés lett a vége.Elváltak hát nem egy happy and.
2019. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
#1 szerintem 5 kg elhanyagolható ilyen téren. Akkor van gond, ha valaki 10-20+ kg-t hízik és nem hajlandó leadni. Legalábbis ha az én párom elhízna, tuti dobnám, undorodok a férfihájtól(nőknél még jól is tud kinézni a plusz súly, ha arányosan oszlik el, de egy túlsúlyos férfi sehogysem tud jól kinézni, szerintem).
2019. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
5 kg az semmi... Annyi ingadozás a tél és nyár között is megvan.
2019. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki meghizik mar nem is ugyanaz az ember vagy mi?

4 eve vagyunk egyutt parommal, o 15 kilot hizott en 6-ot(kb), egyebkent elonyunkre. A paromnak van egy kis pocakja, de nekem nem attol ferfi, hogy kockahasa van.

Amugy hallottam mar, hogy a parok a jolettol hiznak es itt nem a penzre kell gondolni hanem a boldogsagra, nyugodtsagra, kiegyensulyozottsagra stb. Vannak akik enni szeretnek egyutt es vannak akik edzeni.

2019. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom egy komoly műtét után 25 kg hizott. És előtte se volt vékony. Ő nagyon nehez viseli, mert teljesen kihat a mindennapjaira. Nekem is nehéz kicsit, de ez nem változtat az érzéseken.
2019. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkora óta focizott,mikor abbahagyta,kb 30 kiló felment rá.Sosem szóltam érte,direkt úgy főztem,hogy egeszségesen..de hiába amikor munkában megette ugyanúgy a pizzát..csakhát már nem mozozgta le.Mikor terhes lettem 12 kiló jött fel rám,állandóan b*sztatott vele,sértegetett.Míg ő ellustult,terpeszkedett,zabált.

Szóval én nem viseltem jól,ahogy ő sem

2019. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegség miatt lett rajtam +50kg. Mindent megteszek, hogy lemenjen, egyelőre sikertelenül. Már kórházban is voltam emiatt, de a dokik se tudtak mit kezdeni velem. Volt, amikor a sok koplalástól gyomorfekélyeim lettek, és a nyelőcsövem úgy felmarta a sav, hogy már rák előtti állapotban kerültem orvoshoz, szerencsére még időben. A párommal a kapcsolatom egyáltalán nem befolyásolja, semmit sem csökkentek az érzelmek, és a szex is ugyanúgy tökéletes. A páromtól sosem kaptam egyetlen egy beszólást sem, mivel látja mit eszem, memmyit, és mennyit mozgok. (Suttyó idegenektől annál többet.) Tőle csak mégtöbb szeretetet, törődést, gyengédséget :) Minden hasonló cipőben járó sorstársamnak ilyen intelligens, kedves, emberséges, szerető párt kívánok, mint amilyen Ő. :)
2019. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A megismerkedésünktől számolva, 10 év alatt majdnem 50 kilót szedtem fel. Borzasztó volt. 2-3 aljalommal utalt rá , hogy fogynom kellene. De finoman. Mindig nekijezdtem a diétának, de kevés sikerrel. Aztán egy párkapcsolati válság dobbentett rá igazán, hogy muszáj fogynom. Ez egy éve volt, jelenleg - 20kg-nál tartok. Hosszú az út. Jobban viselte a hizasom, mint bármelyik férfi viselte volna, azt gondolom. Annak ellenére is, hogy a szexualis életünk is a béka segge alá került, mert egyáltalán nem éreztem vonzónak magam és nyilván nem is voltam az. Azota ez is telhesen megvaltozott.
2019. márc. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 41 vagyok, férjem 33.

4 év alatt ő hízott 15kgt, én 13at,de én közben szültem és már 8kgt leadtam.

Nem zavar a súlya ahogy öt se zavarta az enyém.

Mondtam neki, hogy ha zavarni fog én szólok neki. Zavarni fog ha hatással lesz az egészségére, a mindennapjainkra, a szexuális életünkre.

Igaz én diétázom de nem miatta, magam miatt.

2019. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!