Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jutottál el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jutottál el odáig a pároddal, hogy semmit sem szégyelsz előtte?

Figyelt kérdés
ugye egy kapcoslat elején még szégyellősködnek egymás előtt az emberek, főleg a lányok...jaj, tetszik e ez vagy aza testemen, nem e undorító rajtam ez vagy az...vagy épp nem merik elbüfögni vagy elfingani magukat és ha véletlenül megtörténik, összedől a világ, vagy épp megbetegszik, ki van dörzsölve az orra, jaj, mi lesz ha így meglát....ilyenekre gondolok, ehhez hasonlókra... mennyi idő után jutottatok el oda a kapcsolatban hogy semmit, de tényleg semmit nem szégyeltek egymás előtt, mert tudjátok,hogy a párotok olyannak szeret, amilyenek vagytok?
2010. júl. 4. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ami termeszetes, azt minek visszafogni?

am kinek mi fer bele. lehet h mi vagyunk csak ennyire "gatlastalanok":D

2010. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 spsux ***** válasza:

már az első szexnél se szégyeltem semmitsem, fingtam is közben, nem érdekelt semmi


Benkő Dániel

2010. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
xD
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. Igen ez komoly! Nekem ez a pasi volt az első is! és 13 éve vele vagyok és a következő 33-at is vele tervezem!
2010. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert a mostani párommal én hetek alatt elértem arra a szintre, hogy gátlástalan legyek, de közben felmerült, hogy külső okok miatt talán szakítanunk kellesz és félek tőle, hogy soha nem lesz senki más, aki mellett így fel tudnék szabadulni...
2010. júl. 5. 16:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy lehet, de én nem tudok rögtön annyit adni magamból és a párom is elég szégyenlős típus. Pl.: az anyukája nem teregetheti ki az alsógatyáit 14éves kora óta.
2010. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!