Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jutottál el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jutottál el odáig a pároddal, hogy semmit sem szégyelsz előtte?

Figyelt kérdés
ugye egy kapcoslat elején még szégyellősködnek egymás előtt az emberek, főleg a lányok...jaj, tetszik e ez vagy aza testemen, nem e undorító rajtam ez vagy az...vagy épp nem merik elbüfögni vagy elfingani magukat és ha véletlenül megtörténik, összedől a világ, vagy épp megbetegszik, ki van dörzsölve az orra, jaj, mi lesz ha így meglát....ilyenekre gondolok, ehhez hasonlókra... mennyi idő után jutottatok el oda a kapcsolatban hogy semmit, de tényleg semmit nem szégyeltek egymás előtt, mert tudjátok,hogy a párotok olyannak szeret, amilyenek vagytok?
2010. júl. 4. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk pár hét alatt lefutott ez a sztori...Most 6 éve vagyunk együtt
2010. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én féléve vagyok együtt a barátommal de még mindig szégyenlős vagyok egy picit:/ :-)
2010. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát az első sexig kellett nekem 3 hónap. Ahhoz hogy meztelenkedjünk egymás előtt kb. fél év. De például a pasim előttem átöltözni... 2-3 év. A semmit se szégyelsz kategória, hogy megdumáljuk ki mikor mit csinált egyedül és milyen "perverz" gondolatai vannak és őrült dolgokat csinálunk az ágyban ez 10 év.
2010. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó...ez komoly?:S
2010. júl. 4. 10:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát mindent egybevéve kb 1 év:)
2010. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mivel egyikunk sem szegyenlos, sot a csajom kicsit exhibicionista, nem okozott gondot. se vetkozes, se oltozes, se furdes... a perverz gondolatok megosztasa se:)

lehet h en vagyok szerencses, nemtom

am mindenkinel valtozo

2010. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 puncus válasza:
Szerintem nem lenne szabad odáig eljutni,hogy egyáltalán semmit nem szégyellünk egymás előtt.Puki,böfögés,szőrös láb,perverz gondolatok kiteregetése,meztelenkedés egymás előtt,mind ok.De soha nem tudnám a pasim szeme láttára szedni a szemöldököm,gyantázni a "bajszom",vagy nyomkodni az arcom.Szerintem,ha egy pasi teljesen el is engedi magát,a nőnek akkor is titokzatosnak kell maradnia akár 2 hónap,vagy 10 év után is.
2010. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én valahogy minden kapcs-mban szégyenlős vagyok, csak akkor nem, ha már szakítottunk és mégis megtörténik csak az. olyankor már nem foglalkozom vele, hogy szépnek lát e vagy nem, és olyankor már nem vagyok szégyenlős.
2010. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1 év kb. de ez nem az volt, hogy "úúristen, vajon mit gondol a testemről" hanem a merek pukizni meg ilyesmi:)
2010. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Wow ez komoly? :) Mi 3 és fél éve vagyunk együtt, de soha nem tudnék böfögni vagy szellenteni a barátom előtt. Oké hogy természetes dolgok, de nem kell feltétlen az orrára kötni szerintem. De úgy látszik csak én gondolom így. :D
2010. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!