Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 F vagyok, barátnöm 14 L....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 F vagyok, barátnöm 14 L. Távkapcsolatban élünk, és szerintetek is tul nagy kérés ha arra kérem hogy ne igyon szeszes italt? Fél éve vagyunk eggyütt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 00:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
utolsó vok annyit az egyik hozzászólónak h a távkapcsolat nem kor kérdése az mindenképp hülyeség.....baromi rossz h nincs veled ha szeretnéd..és egy csomó szenvedéssel jár...18/L
2010. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Bízz benne. Próbáld meg. Én is azt teszem, bízom a barátnőmben. Lehet hogy van alaklom mikor rám jön egy féltékenységi "roham", de túlélhető.

Én is 17F, én barátnőm is 14. Nekem is távkapcsolat és nekem szerintem nem azért, mert nem lehetne közelebb és más. Volt közelebb és idősebb még nálam is 2 évvel, de azt a barátnőm nem szerettem igazán, és neki is képben volt érzelmileg az exbarátja. A mostanit viszont szeretem. Ez van. Lehet offolni, hogy mit tudom én mi az a szerelem, meg stb, meg hogy miért nem keresek mást. Lehet offolni úgy, ahogy a kérdezőt. De azt nem vettétek figyelembe, hogy a kérdező szerintem szeretetet érez a barátnője iránt. Mi másért tette volna fel a kérdést?

Nos a kérdésre válaszolva: Legközelebb mikor találkoztok, üljetek le és beszélgessetek erről, hogy rossz érzésed van ha iszik, mert nem akarod hogy kihasználja bárki a helyzetét.

2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Nálad milyen a távkapcs? Mi a távolság? Am igazad van:)
2010. júl. 5. 22:46
 24/51 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne tul nagy keres hogy ne igyon,mivel egy 14 eves lanyrol van szo.o meg csak egy gyerek joforman.de nem ertem miert kene neked erre megkerned,hol vannak a szulei?nekik kene ot nevelniuk,nem neked.talalni meg biztos hogy talalhatnal mast.a szepseg belulrol fakad,nem a kulso a lenyeg.ha magabiztosabb lennel,a kivulallok is maskent neznenek rad,hidd el.olyan lanyra meg szerintem amugy sincs szukseged,aki a kulsodert szeret.azert szeressen valaki aki vagy
2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

"Meg nem vagyok én olyan jópasi hogy válogathassak, és hát ő is jobbat érdemelne nálam, ezért probálom megbecsülni."

mi az, hogy jobbat érdemelne nálad? Annyitól, h külsőre szebb nálad, még nem jelenti azt, h többet is ér, mint ember. Lehet, hogy szép, te meg nem vagy annyira, de ő emellett lehet egy rib*nc, te pedig egy nagyon rendes, aranyos srác. Szerintem egy 14 évesnek nem a bulikban a helye, főleg nem kéne alkoholt inni. Tudom, hogy manapság ez a "menő", elég gáz, h ide jutottunk...

úgyhogy ne azért nézz fel egy emberre, mert külsőleg szép, hanem azért, mert mondjuk kedves, nem iszik, nem dohányzik, nem adja elő a menő fiút, vagyis olyan, mint te!

2010. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
ja, szóval, szerintem hagyd a fenébe ezt a csajt, úgyis találsz nála jobbat, mégha nem is külsőre, de belsőre biztos. 15L
2010. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
Júúj! Faluban is zajlik az élet rendesen! Szóval az alkohol ott is befolyásol sokmindent....
2010. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos...
2010. júl. 5. 23:41
 29/51 anonim ***** válasza:
Vonaton 286 km. Megvagyunk. Néha rám tör az öt perc, de eltűri nekem. Különösképpen nincsen gond. Nem mondanám hogy ritkán találkozunk, az utóbbi egy hónapban 4x aludtam 3x aludtam nála. Nem egy napokat. Remélem a ti kapcsolatotok is elsimul.
2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Nem baj ha irok privit? MSN-t adnék...
2010. júl. 5. 23:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!