Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 F vagyok, barátnöm 14 L....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 F vagyok, barátnöm 14 L. Távkapcsolatban élünk, és szerintetek is tul nagy kérés ha arra kérem hogy ne igyon szeszes italt? Fél éve vagyunk eggyütt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 00:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Jesszusom miket írnak itt...Figyelj szerintem mindenki szokott bulizni,és azért a legtöbben tudják tartani a mértéket is.Én azt mondom,úgy lehet inni.Én is szoktam discoba járni meg szoktam inni is,de nem annyit,hogy a saját hányásomban fetrengjek.Erre kérd a barátnődet,egyszóval kössvele kompromisszumot.Ha iszik,akkor igyon keveset.Ez meg hülyeség,hogy ribanc meg stb.Én is akárhányszor elmegyek bulizni iszok,és mégis szűz vagyok,pedig nem egy pasi mászik rám ilyen alkalmakkor is,meg máskor is.És énis éltem távkapcsolatban(bár szerintem ilyen korban hülyeség),és sosem csaltam meg a barátom.Szóval....:/

14/L

2010. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Am találkozunk két hetente max... Szóval nem "MSN kapcsolat" vagy ilyen baromság...(bocsánat, ha ezzel valakit megbántottam)
2010. júl. 4. 00:23
 13/51 anonim válasza:
ki az a hülye aki azt mondja a párjának hogy nem ihat? én megmondanám a cifrát a barátnőmnek, ha ilyet kérne, néha napján kell a haverokkal egy kis ivászat (Néha! nem hetente, hanem mondjuk havonta) bár csajoknál neccesebb, én magam részéről sosem éreztem késztetést még full taccson se, hogy más lánnyal kezdjek ki
2010. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Mennyit iszik?

Mert lehet úgy inni, hogy egy egész hordóval, és lehet úgy inni, hogy fél pohárral!

A Mennyiség nem mindegy! Fél pohár bort én is szoktam iszogatni...

14/f

2010. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 Máté T. válasza:
17 évesen távkapcsolatban élni. Normális vagy te? Nincs értelme.
2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Amiket eddig leírtál...Minek vagytok ti együtt???

"Az elmult évek tapasztalatai alapján más szerint se vagyok túl jó pasi :/"

Ez meg mi?

Amúgy tényleg fölösleges ilyen fiatalon, nekem is volt, kettő is és tényleg csak idő pazarlás...oké, lehet valakinek örök szerelem,de a leírtakból nem úgy tűnik.

Ja és az eredeti kérdésre válaszolva: Szerintem megtiltani nem lehet egy másik embernek ilyet. Had menjen szórakozni ,ihat is Keveset ,csak nem kell túlzásba vinni,meg normális emberekkel menjen,akik megbízhatóak,meg "vigyáznak" rá:)

2010. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Elmész buliba .. tuti kavarsz vagy 2-3 csajjal.. iszol egy kis piát aztán olyan szöveged lesz hogy még a pultos csajt is haza viszed csak győzzed hova rakni :D ne agódj nem lesz gáz keressél másikat nagyon fiatal ...


16/F

2010. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Ja és ne MSN-en meg interneten csajozz mert annak semmi értelme csak távkapcsolat lesz.. én is csak alapozok msnen de minden csaj akivel beszélek azt élőbe ismertem meg és közelbe van:): D
2010. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
ugyan linkelj már egy képet magadról,biztos nem vagy olyan gáz amilyennek mondod magad,ha van bnőd!
2010. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
attól h nehezen találsz bnőt nem kell az első(vagy nem tom hányadik) mellett leragadni főleg,ha ez a véleményed...tessék próbálkozni nem csak szívtelen plázacicák vannak....én sem szoktam sűrűn ismerkedni de nem jövök össze minden velem szembe jövővel...18/L
2010. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!