Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 F vagyok, barátnöm 14 L....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 F vagyok, barátnöm 14 L. Távkapcsolatban élünk, és szerintetek is tul nagy kérés ha arra kérem hogy ne igyon szeszes italt? Fél éve vagyunk eggyütt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 00:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%
anyám.. te összeálltál 1 13 éves kislannyal? miért nem a saját korosztályod között keresgélsz? amugy meg 1 14 éves ne igyon..
2010. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
14 volt akkoris...
2010. júl. 4. 00:03
 3/51 Timi: ) ***** válasza:
81%

Nem nagy kérés,de szólj az anyukájának,majd ő elintézi; )

Boccs...

2010. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
hát az gáz ha 14 éves...:/ kérd meg rá ugy se fogod meghatni
2010. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Gusztustalan 1 csaj lehet. Arra nem gondoltál még hogy ha buliban iszik, akkor esetleg b*szik is? Már nem azért...hagyd ott a francba! Te tutira értelmes srác vagy, ha már ilyenekre kéred. Egy ekkora ribanc nem érdemel meg téged!

Ennyi

2010. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

00:07 Elvileg nem ribanc, demár énse tudjam mit higgyek...

Meg nem vagyok én olyan jópasi hogy válogathassak, és hát ő is jobbat érdemelne nálam, ezért probálom megbecsülni. Jah és falusi, szóval nem ilyen plázacica vagy ilyesmi...

2010. júl. 4. 00:09
 7/51 anonim ***** válasza:
na, hagyd ezt a szöveget, h nem válogathatsz.. igenis, h válogathatsz, sőt, kell is.. és ne ilyen kislanyokkal kezdj már ki.. :S
2010. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem... Probálkoztam már, nem vagyok egy tul jó pasi... kinézetre gondolom...
2010. júl. 4. 00:17
 9/51 anonim ***** válasza:

"Elvileg nem ribanc, demár énse tudjam mit higgyek...

Meg nem vagyok én olyan jópasi hogy válogathassak, és hát ő is jobbat érdemelne nálam, ezért probálom megbecsülni. Jah és falusi, szóval nem ilyen plázacica vagy ilyesmi...

"

Tehát te sem bízol benne, minek vagy vele? Az, hogy te mit gondolsz magadról, édeskevés. Attól még nem kell összeállni mindenkivel. Főleg nem megbízhatatlan kislányokkal. Egyébként nem nagy kérés, sőt, ebből csak java származhat.

2010. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Az elmult évek tapasztalatai alapján más szerint se vagyok túl jó pasi :/
2010. júl. 4. 00:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!