Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél soha a csajáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél soha a csajáról?

Figyelt kérdés

Van egy csávó az osztályba, és neki van egy nagyon bomba barátnője. Egy babaarcú szőke csajszi. De a csávó nem beszél róla soha, csak ha mi faggatjuk, pedig mi magunktól is beszálünk a csajokról.

És amikor megkérdezzük, hogy pl. tnap megdugtad-e a nődet, akkor csak flegmán annyit felel, hogy közöd? Meg hogy ezt nem veletek fogom megvitatni meg ilyenek. Nagy flegmán. Azért mert ilyen jó csaja van meg mert tele van pénzzel még nem kell flegmázni!


Miét nem bír válaszolni arra, amit kérdezünk?


2010. júl. 3. 23:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát te komolyan gázos vagy...csak azért mert te kiteregeted a magánügyeidet és a köcsög haverjaiddal erről csámcsogotok, másnak nem kell ilyen hülyének lennie...amúgy meg nem vagy a haverja sztem még jó h lenéz ...semmi közöd hozzá
2010. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

mhhh, én is az ilyen trógerek miatt nem kedveltem a szakközépiskolámat, mint a kérdező. De örültem mikor otthagyhattam őket és jött az egyetem, teljesen más világ.

Kérdező valami 15-16 éves cigány lehet.

2010. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, az ő helyébe én is lenéznélek
2010. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!