Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél soha a csajáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél soha a csajáról?

Figyelt kérdés

Van egy csávó az osztályba, és neki van egy nagyon bomba barátnője. Egy babaarcú szőke csajszi. De a csávó nem beszél róla soha, csak ha mi faggatjuk, pedig mi magunktól is beszálünk a csajokról.

És amikor megkérdezzük, hogy pl. tnap megdugtad-e a nődet, akkor csak flegmán annyit felel, hogy közöd? Meg hogy ezt nem veletek fogom megvitatni meg ilyenek. Nagy flegmán. Azért mert ilyen jó csaja van meg mert tele van pénzzel még nem kell flegmázni!


Miét nem bír válaszolni arra, amit kérdezünk?


2010. júl. 3. 23:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Épp az hogy nem!


A csávó egy ilyen első ránézésre béna ratyirambo, a csaj meg nem ribanc csak ilyen babaarcú szőke szépség, de nagyon bejövős.

2010. júl. 3. 23:35
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy az aki pár héttel ezelőtt feltett, egy ugyanilyen f.aszság kérdést az osztálytársad nőjéről. Akkor is meg akartad k.úrni és még azóta is áll a kis f.aszod mi ? :)

Amúgy meg valószínűvel azért nem beszél veled SEMMIRŐL, főleg nem a nőjéről, mert útál, lenéz, semmibe vesz, sz.arik rád és tudod miért ?Mert csak egy kis féltékeny k.öcsög vagy :)

2010. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő paraszt, mert nem meséli el minden nap hogyan dugta meg a barátnőjét, te meg a szegény, sajnálatra méltó 'jóbarát' vagy, akinek a haverja csajára fáj a foga... Akkor most kit is kell sajnálni?
2010. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Seg­gfej vagy.
2010. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
te kérdező hány éves vagy? :D:D
2010. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy... ha "haverom" lennél már a szádba is léptem volna:)
2010. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg, kérdező, hány éves vagy? 16-nál nem lehetsz több.
2010. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

23:55ös vagyok


szerintem sincs 16nál idősebb..:D

2010. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt komolyan gondolod? Hogy miért nem számol be a szerelmével való együttlétekről egy olyan embernek, aki őt "ratyirambónak" tartja, "bekúrná" az ő barátnőjét, meg azon akar csámcsogni, "hogy dug a kis szöszi", mert "bejövős" neki?


Csodálkozol, hogy mások társaságát keresi?


Ez egy kulturált, értelmes fiú, te meg paraszt vagy. Ilyet is először írok le ezen az oldalon, pedig nem tegnap regisztráltam, de rád nincs mentség.

2010. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Mert például nem tartozik rád?

Örülj neki, hogy nem tekeri ki a nyakad, hogy a magánéletében akarsz turkálni.

2010. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!