Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve lakunk eggyütt. Nagyon nehéz gyerekkora volt, 6évet volt árvaházban. Szine semennyi szeretetet nem kapott. Szüzességét is velem vesztette el. Nagyon aranyos kedves lány annyi kis "hibája" van hogy bármit megtesz a szeretetemért. Állandóan bujik, ölembeül..stb. ez nagyon jól esik, cserébe bármit megkapok szexuális téren tőle.

Ám nagyon nehezen tud el aludni, kb 2órát fekszik/forgolódik az ágyban mire elalszik és akkor se tud normálisan aludni. Ezért én minden este ugy alszik el hogy szorosan hozzám bujik, simogatom igy viszonylag hamar, félóra alatt elalszik. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám picit leszokatni erről a simizős elaltaatós dologról, mert ha netán ugy fogok dolgozni hogy éjjel, akkor ki fogja elaltatni? a szomszéd?

ui: 27/F & 23/L


2010. júl. 3. 21:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Van ebben az édesded-szexuálisan kihasználós kapcsolatban valami beteges...

Szerintem menjetek szexuál pszichológushoz.Komolyan gondoltam!

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
43%
pálinkás kenyér
2010. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%

Összefoglalom: Van egy barátnőd akitől az égvilágon mindent megkapsz. Várhatóan a büdös életben eszébe nem fog jutni hogy elhagyjon. Nincs anyós. A legnagyobb problémád hogy álomba kell simogatni.

Menj te a jó fr­ancba, de tényleg!

Ha éjszakás leszel, hát majd szarul alszik, és annál jobban örül neked amikor hazaérsz. Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb gondotok.

28/F

2010. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Csapagygolyo ***** válasza:
49%

Igaza van az elöttem szólónak nincs anyós nem kell azon tőrnöd a fejed h-h tedd el lábalól barátnődet meg ha nem bírod és éjszakás leszel és ha gondolod kezelgetem én ;)

am meg tegyél a fürdő vizébe nyugtató olajat meg stb...

ha meg ugyse használ és már unod a simogatást akkor " fa testápoló " tarkón simogatod és aludnifog...ha rosszul csinálod akkor többet nem kel fel...de ha jol akkor kb 7-8óra tuti szunya....:)

remélem tudtam segíteni =)

2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Írj egy privit kérlek, nem akarom ide írni, amit mondani szeretnék.

Köszi; k

2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

Sehogysem tudod leszoktatni!


A Nőnek biztonság kell, örülj neki hogy ezt tőled érzi.


Ha nem tudod megadni neki akkor ne használd ki az örömöket amiket szexuálisan kapsz tőle!


Valamit-valamiért!!

2010. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

22:57

Ez de aljas volt. Most majd nem tudok aludni a kíváncsiságtól, pedig nincs is semmi közöm a kérdezőhöz.

2010. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

Amúgymeg kipróbálhatnád a meleg kakaót vagy pudingot és a pocisimogatást elalvás előtt!!


Ha szerencséd van még szex is lesz belőle, azután meg mindketten kidőltök úgyis!!


Ne legyél LUSTA !!

2010. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

önzetlenségből simized, vagy a szopásért?

mert ha szopásért,és unod a simit, akkor unod a szopást is

2010. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd vagyok ! Mikor leszel végre éjszakás ?
2010. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!