Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve lakunk eggyütt. Nagyon nehéz gyerekkora volt, 6évet volt árvaházban. Szine semennyi szeretetet nem kapott. Szüzességét is velem vesztette el. Nagyon aranyos kedves lány annyi kis "hibája" van hogy bármit megtesz a szeretetemért. Állandóan bujik, ölembeül..stb. ez nagyon jól esik, cserébe bármit megkapok szexuális téren tőle.

Ám nagyon nehezen tud el aludni, kb 2órát fekszik/forgolódik az ágyban mire elalszik és akkor se tud normálisan aludni. Ezért én minden este ugy alszik el hogy szorosan hozzám bujik, simogatom igy viszonylag hamar, félóra alatt elalszik. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám picit leszokatni erről a simizős elaltaatós dologról, mert ha netán ugy fogok dolgozni hogy éjjel, akkor ki fogja elaltatni? a szomszéd?

ui: 27/F & 23/L


2010. júl. 3. 21:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
de édes vagy, költözz hozzám. :P
2010. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Jah malyd a szomszéd:)
2010. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Állandóan bujik, ölembeül..stb. ez nagyon jól esik, cserébe bármit megkapok szexuális téren tőle.



Ha neked is jol esik akkor miert cserebe kapsz?

2010. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
válalj nappalit ..vagy vegyél neki altatót/nyugtatót/rendes ágyat
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Jujj ez de aranyos^^

Amúgy szerintem azért ilyen - már ne haragudj - mert árvaházban volt, biztos nem volt ott kellemes. Bár tapasztalatom nincs benne, de van 1-2 ismerősöm, akik átélték, és hát...az ilyen embereknek általában mindig több szeretetre van szükségük. Ennyi. Szerintem próbáljátok ki, hogy etse nem fekszel mellé amíg el nem alszik, s így majd - remélhetőleg - meg fogja szokni, ha egyedül van. Vagy vegyél neki valami plüssállatot, amit ölelhet :)

2010. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

kedes 3. hozzászóló, azért mertem arra gondolni hogy cserébe kapom, mert van mikor ugy érek haza a melóból h kib*szott fáradt vagyok, és ilyenkor nem az az első nekem hogy befekszek a tv elé, hanem ölbeveszem a párom, bviszem a fürdőbe és megfürdetem(ezt is imádja) aztán meg kielégít szájjal, szex meg hasonlók ezek után meg jön az "altatás".



Az ágyat ő választotta, tuti semmi gond vele. De ha mégis gondlenne az ággyal, akkor az hogy ven hogy ha hozzámbujik, akkor el tud aludni rendesen.


(köszönöm a hozzászólások, jöhetne még.)

2010. júl. 3. 22:05
 7/34 A kérdező kommentje:
Utolsó! nincs szívem őt egyedl hagyni. rossz látni hogy csak forgolódik és ha nagy nehezen elalszik, akkor is max 2 óra mulva felkel.
2010. júl. 3. 22:07
 8/34 anonim ***** válasza:

Erdekes egy parkapcsolat.

A baratnod dolgozik?



A furdeses dolgot szerintem intezetek el mielott elmessz a munkaba.Az alvasost haaat nem is tudom szoktal kozbe neki mondani valamit vagy csak simogatod?

2010. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Dolgozik ő is rendesen,

csak néha szoktam neki beszélni, de csak nagyon hallkan. Nem szeretnk csak ugy eléálni, és mondani hogy többször nem akarom simogatni őt, nagyon szomorú lenne..

2010. júl. 3. 22:16
 10/34 anonim ***** válasza:

Egy felfújható Antonio Banderas szexbábu lesz a megoldás. :)

Szóval egy pótlék, amit helyetted ölelgethet, hátha bejön.


Amúgy meg vigyázz rá, mert valószínűleg ez a szeretetvágy erősebb lehet nála, mint amit irántad érez, úgyhogy ha sokáig nem simized meg, akkor tényleg megy a szomszédhoz. De ha meg mindig simized, akkor megunja, és megy a szomszédhoz.

Hát öregem...

2010. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!