Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti is csináltok ilyesmit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve lakunk eggyütt. Nagyon nehéz gyerekkora volt, 6évet volt árvaházban. Szine semennyi szeretetet nem kapott. Szüzességét is velem vesztette el. Nagyon aranyos kedves lány annyi kis "hibája" van hogy bármit megtesz a szeretetemért. Állandóan bujik, ölembeül..stb. ez nagyon jól esik, cserébe bármit megkapok szexuális téren tőle.

Ám nagyon nehezen tud el aludni, kb 2órát fekszik/forgolódik az ágyban mire elalszik és akkor se tud normálisan aludni. Ezért én minden este ugy alszik el hogy szorosan hozzám bujik, simogatom igy viszonylag hamar, félóra alatt elalszik. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám picit leszokatni erről a simizős elaltaatós dologról, mert ha netán ugy fogok dolgozni hogy éjjel, akkor ki fogja elaltatni? a szomszéd?

ui: 27/F & 23/L


2010. júl. 3. 21:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Miota altatod meg furdeted igy?

De mi lenne ha megmondanad neki h ezt csinaljatok csak minden masodik nap?aztan egy honap mulva h minden 3 nap es lassan csak egy heten egyszer.

2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Már amikor összejöttünk akkor is nagyon ragaszkodott hozzá hogy odabujhasson.. a fürdetéses az féléve van, de mi tagadás én is imádom csinálni.

dee az ugy nem lenne tul jó :S

1héten 1 napot aludjon normálisan szegény??

2010. júl. 3. 22:27
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Jah az is igaz.

Nah varj alszom ra egyet.Hatha megalmodom a megoldast:D

2010. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:) én is pont ilyen vagyok,de mi nem élünk együtt,3,5éve vagyunk együtt de még fősuli van.Ha nem alszik nalunk vagy én náluk akkor csak imovane nevű altatóval tudok elaludni.lefekvés előtt fél órával megeszi aztán mint akit fejbevágtqk...fél is elég!

22L

2010. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretném begyógyszerezni. Mellesleg neki nem tűnne ugy hogy le akarom rázni magamról?
2010. júl. 3. 23:04
 16/34 anonim ***** válasza:
ő dolgozik? mert ha elmenne edzeni és kifáradna lehet jobb lenne.én is lelki dolgok miatt nem tudok aludni,ha tudok rémálmok gyötörnek, a dilidoki irta fel plusz egy bogyót.nem akarok belemenni mert itt nem rólam van szó.a lényeg h nem begyógyszerezés mert gondolom így ő sem piheni ki magát (tapasztalat hosszútávon)ha meg elkell menned dolgozni azt csak megérti!
2010. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ugyan mar, most benned latja a szereto szemelyt, de ha lesz egy babatok, akkor majd o lesz az, aki a szeretetet, biztonsagot adja. De lehet, hogy egyszeruen leszokik rola. Amikor rajon, hogy ott vagy neki minden nap, nem fog olyan gorcsossen ragaszkodni az elaltatashoz. Nyugodt lesz es elalszik melletted ugy "normalisan" is.
2010. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele.
2010. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a fürdetés meg elaltatás totál apuci meg kislányának tűnik...amikor odairtad az orális kielégitést már nem tűnt annyira cukinak a dolog, inkább betegesnek. Anya meg apakomplexusa is lehet, de az érdekes az egészben, hogy te ezt tényleg élvezed! Lehet nálad sem volt rendben valami gyerekkorodban...

A barátnőddel meg ezt szépen tudasd napról napra, a kicsiket is nehéz otthagyni első nap az oviban, aztán majd hozzászoknak, ő is hozzászokik majd...

2010. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
szegény lány, nem lehet könnyű neki. minden tiszteletem a tiéd, mert te tényleg szereted, és törődsz vele. nagyon sokat kell még segítened neki, és lelkiekben kicsit erőstened is kéne. az nem lenne jó, ha kapna tőled pl egy nagy plüssmacit, vagy valami plüsst, hogy ha nem vagy, akkor azzal aludjon?, ő "védené" ha te amikor nem tudsz vele lenni. az meg hogy órákat forgolódik, és rosszul alszik, az lelki törés, gond, fájdalom. beszélgess vele sokat, kérd meg hogyy mondja el,hogy mitől fél elaludni. Segíts neki!!!
2010. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!