Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan reagáljak? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagáljak? :$

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk a barátommal...lassan 1 éve járunk & nagyon kötõdünk a másikhoz, lelkileg & testileg is. & úgy hallottam a legjobb haverjától hogy eljegyzési gyûrût szeretne nekem adni 1 évre. Nem lepne meg, hiszen a környezetünk szerint korán érõ típusok vagyunk, tehát sok mindenrõl más a véleményünk mint a többi korunkbelinek & a gondolkodásmódunk is eltérõ. De én kicsit bizonytalan vagyok...nem túl korai még 17 évesen az eljegyzés?

Elõre is köszi a válaszokat : D


2010. júl. 3. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne mondjatok meg rogton.

Csak celozgassatok ra meg kerdezetek ki h mi lenne a velemenye ha igy alakulna meg stb.

2010. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

lehet h korai 17évesen,de ahogy a szived sugja :)

mármint az eljegyzést akármikor fel lehet bontani :))


sok sikert :) puszi

2010. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
korai, persze.. te még sulizol.. és ez nem az a kor, amikor az eljegyzésnek helye van.. és még csak 1 év, könyörgök..
2010. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szia :)

A szüleid birják a párodat? És a két család ismeri e már egymást?

Mert azért ez is fontos ha már eljegyzésen gondolkodtok. :)

Egyébkén nekem is hasonló a helyzetem,csak mi még azért nem ilyen hamar tervezzük az eljegyzést,és az én párom már jóval idősebb a tiédnél.

szintén egy 17 éves lány

2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Hát személyesen még nem találkozott a 2 család, de ahhoz képest jo a viszony :)

2010. júl. 4. 16:30
 16/17 anonim ***** válasza:
igen, most még minden szép, és jó.. de sajnos, megeshet, h totál más emberekké nőttök fel.. :S
2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Esélyes : D
2010. júl. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!