Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan reagáljak? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagáljak? :$

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk a barátommal...lassan 1 éve járunk & nagyon kötõdünk a másikhoz, lelkileg & testileg is. & úgy hallottam a legjobb haverjától hogy eljegyzési gyûrût szeretne nekem adni 1 évre. Nem lepne meg, hiszen a környezetünk szerint korán érõ típusok vagyunk, tehát sok mindenrõl más a véleményünk mint a többi korunkbelinek & a gondolkodásmódunk is eltérõ. De én kicsit bizonytalan vagyok...nem túl korai még 17 évesen az eljegyzés?

Elõre is köszi a válaszokat : D


2010. júl. 3. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de korai, ennyi + ennyi pasid lesz még!
2010. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sztem is korai
2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyesmiről. Ismerőseim körében is volt, azóta baba van. De én mondjam meg, hogy mit gondolj ... kérlek. Ez esetben utasítsd vissza, ha önálló véleménynyilvánításra sem vagy képes.
2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17?úristen!fiatal vagy még.élj!ne kösd le magad.de te tudod. :D
2010. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elsõ két válaszolónak köszi :D

Lehet hogy sok pasim lehetne még & élvezhetném az életet, de õ vele eltudnám képzelni az életemet. Tudom hogy korai & õ is tudja, csak türelmetlen a maga módján :D


21:12...megvan a véleményem, csak külsõ embereket is jó megkérdezni, hogy õk hogyan gondolják a dolgot...tudod elõbb gondolkozok & utána cselekszek. Inkább járatom az eszemet & elõbb érdeklõdök mielõtt megtennék valamit. De látom nálad nem ez a módszer vált be :)

2010. júl. 3. 21:16
 6/17 anonim ***** válasza:
ha lesz eljegyzés,utána 1évvel szakítani fogtok.komolyan mondom.
2010. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

21:16

Hát én is így gondolom, csak a pasikat az ilyesfajta visszautasítás kikészíti...már ha tényleg komolyan gondolja. Ezért is kérem ki külsõ emberek véleményét hogy õk mit gondolnak a dologról. De remélem megérti az esetleges "nem"-emet.

2010. júl. 3. 21:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön összeházasodni, ha igent mondasz.
2010. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Decemberbe kerte meg a kezem a baratom.

O akkor volt 17 mostmar 18 en akkor 18 par nap es 19leszek.Jovo nyaron eskuvo:)

Csak a kor miatt irom...

Nem tudom mennyire volt ertheto de tobb ma mar nem telik tolem...

2010. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló...

Igen, igaz hogy nem kell rögtön házasodni, csak azt sem tudom hogy a szüleink hogyan állnának a dologhoz :/

2010. júl. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!