Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? ( bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Miért csinálja ezt? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Együtt voltunk pár hónapig,az elején nagyon rendes volt.Valamelyik nap közölte Velem,hogy nem lenne ideje Velem foglalkozni,mert tanulás..stb.De...a szexhez lenne kedve.

Tisztában vagyok,hogy csak a vágyait szeretné kielégíteni.De...miután közöltem Vele,hogy nekem régen fontos volt,de így ebben a formában nem szeretném vele tartani a kapcsolatot,akkor mintha meglepődött volna.

Mikor mondtam,hogy színes kontaktlencsém lesz,akkor egyből azt kérdezte,hogy " Milyen pasi miatt...",azt kérdezi,hogy ha akarna adni egy csókot,akkor hova engedném meg...

Mikor vége lett,elmentem szórakozni kicsit,későn értem haza,és féltékenykedett,mondta,hogy ne maradjak sokáig,vigyázzak magamra,ne vegyek fel szoknyát..és ne ismerkedj:D...

Felmerült bennem,hogy csak játszik Velem,és azért "tesztelget",hogy biztos legyen benne,hogy van egy személy...akinél ha bepróbákozik,akkor nyitva van a terep.

Viszont másrészt...talán rájött,hogy kit veszített el..és szeret...:)

Tőle kellene megkérdeznem..( megint),két hete a válasza az volt,hogy "Nem tudom megmondani,nem vagyok beléd szerelmes..de érzek valamit"

Talán a legjobb lenne megszakítani a kapcsolatot Vele,és nem törödni:)

Kiváncsian várom a véleményeteket:)


2010. júl. 3. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a szexet akarja. sztem hagy ott
2010. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég önzőnek tűnik.
2010. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mikor megkérdeztem,hogy mostanában,miért nem mondja,hogy Pl:."hiányzol Kicsim",akkor még hebegett-habogott,pár hét múlva valotta be,hogy nem kell neki kapcsolat,csak szex.Egy hónapja lett vége,de három hónapja nem volt szex.

Én..akkor mondta,hogy Nem,köszönöm,nem kérek belőle.:)

2010. júl. 3. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes a srác,sztem játsz vele te is!

Hülyítsd!! esetleg tedd féltékennyé,vagy menj el 1 haverral(srác) moziba,vagy ilyenek,és írd ki msn-re,h jó volt ez a nap,stb..(L)

:) A reagálásából sokmindent levonhatsz.

De szerintem csk a szexre megy...gondold át! Játszol még vele 1 kicsit,hülyíted? vagy repül?(sztem)

Puszi:P

2010. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam,hogy zöld kontaktlencsém lesz,barnás-szőke hajamhoz..akkor minrha komolyabban érdeklődőtt volna.

Megérdemelné,hogy játszak Vele...de Én nem teszem ezt:)Nem foglalkozhatok Vele,így is több időt pazaroltam Rá,mint kellett volna..

Ha szeretne,akkor békűnék ki vele..csak:)

2010. júl. 3. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben.

Mikor el kezdtem másokkal beszélni, szórakozni járni, és éltem az életem nélküle, akkor mindig előkerült.

Jött a nem vagyok szerelmes, de nem vagyok közömbös sem szöveggel.

Én megettem neki, mert nagyon szerelmes voltam.

Aztán egyszer a sarkamra álltam...és kitettem a szűrét.

Utána fél évig jött, és bizonyítani akart.

De már nem érdekelt.

Ne hagyd Magad.Többet érsz ennél!

2010. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Nem lesz második esély..:)

2010. júl. 5. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
én annyira nem csodálkozok,már bocsi!egy hónapja szakitottatok de előtte 2hónapig nem volt szex??igy tényleg nem csoda...
2010. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem lepödtem meg,mert sokat tanult,és családi gondjai is voltak az elmondása szerint.
2010. júl. 8. 21:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!