Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretném a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretném a párom? Magam sem értem, mi van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 5 éve van párom, ő az első és egyetlen eddig. A kapcsolat elején sokat átvert, még 1 év után is megcsalt, de szerettem megbocsátottam. Azóta elvileg nem tette, együtt élünk 3 éve. Most én érzem azt, hogy már nem vonz, kiábrándultam.

Épp költözünk, ezért felmerült bennem, hogy lezárom a dolgot. Nem tudom mit tegyek, szeretem-e vagy sem.

Kb 3 éve megjelent az életemben egy férfi (ne értsétek félre, nincs közöm hozzá, csupán jeleket küldött felém)azóta naponta gondolok rá, vágyom rá, hogy a párom legyen.


A párommal folyton csak az idegesség van, elmegy nélkülem a barátaival. ma is focimeccseztek, mindenkinek ott a párja, de ő nem hívott engem. Nekem ez rosszúl esik. Az apja folyton piszkál, mert 2 éve elvesztettem az állásom, és azóta semmi, pedig számtalan helyet végigjártam, de szerinte nem kellene együtt élnünk, mert nincs fizetésem. Ez is sz_rul esik, de nem szól neki egy szót sem érte. Csak azt nem mondja, hogy ingyenélő vagyok, holott az édesanyám számtalanszor adott pénzt a páromnak mert nem volt már pénze, sosem adta vissza. Ezt viszont senki sem mondja.


Mit gondoltok? Nem szeretem már?


2010. júl. 3. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam/tudjuk, hogy szereted-e? Ezt te érzed. Ha igen, akkor beszéld meg vele, hogy mi zavar, miken kellene változtatni. Ha nem, lépj tovább. Ne halogasd, abból csak baj lesz.
2010. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem.


Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy szerintetek régen rossz, ha másra gondolok, és nem nagyon foglalkoztat mit csinál a párrom, inkább bosszant a jelenléte, jobban örülök, ha nincs itthon.

2010. júl. 3. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar a jelenléte, akkor szakíts. Az is egy jel, ha máson jár az eszed. Azt hiszem itt van vége a történeteteknek. Az élet megy tovább...
2010. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez nem kapcsolat.... SZAKÍTS!!! Ha már nem érzed a vonzódást....
2010. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csak azt nem tudtam eldönteni, hogy szeretem és csak a szenvedély húz más felé, bár annak hosszú, 2 éve másra gondolok.

Féltem hogy tévedek. Ezek szerint megszokás már csak.

2010. júl. 3. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már a szakításaon gondolkodsz nagy baj van minnél hamarabb bevalod magadnak annál jobb mindenkinek.

Valószinű a párod is hasonlóan érez nyiltan beszélj vele erről.

Anyagilag meg kvittek vagytok.

2010. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hasonlóan érez. Pár napja sírt.
2010. júl. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!