Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresett párom, de mért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresett párom, de mért ilyen sokszor, akkor ez azt jelenti h ennyire oda van értem?

Figyelt kérdés

szokásomhoz nem híven (kivételesen) nem vettem fel a telefont, mert itthon hagytam, ezért nem ért el párom, de tudta hogy dokihoz megyek. És nem egyszer kétszer hívott, hanem mire hazaértem 11 nem fogadott hívásom volt tőle, persze apukámat elérte a telefonon, mivel velem volt ezért tudtam beszélgetni párommal mielőtt hazaértem volna :)

ennyire szeret és aggódik hogy 11 szer felhívott?


2011. jan. 27. 11:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagyis 11 szer az én telefonomon, 1 szer a régi számomon ami ki van kapcsolva de még él, meg egyszer apuén :)
2011. jan. 27. 11:48
 2/12 A kérdező kommentje:
ha én keresem és nem érem el (ha nincs kikapcsolva) akkor azt gondolom hogy alszik, vagy fürdik, de csak kétszer szoktam hívni, max később megpróbálom harmadszorra is :)
2011. jan. 27. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez két dolgot jelenthet, vagy azt amit írtál, vagy azt, hogy vérbefagyva fekszik egy árokban például...
2011. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első pár kicsöngésig semmi bajom.Amikor már 10* hívom, és nem veszi fel, akkor már habzó szájjal üvöltöm, hogy:"Mi a f*sznak neked telefon????Szétverem a pofád, ha felveszed!!!!!!!"-persze ezt ő nem halja, de egy nyakasra számíthat, ha hazamegyek.

Szóval, van ez így is.

2011. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg odavan érted, legalábbis érdekli, mi van veled. De ezt te is kikövetkeztethetted. Meg hát, ha együtt jártok, akkor gondolom ismered annyira, hogy tudd, mit érez irántad. Szerintem ez most neked nagyon jól esik, és ezért osztottad meg velünk.:)
2011. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed, az értelmetlen kérdések fiktív toplistájában előkelő helyen áll.
2011. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
... jólesik ...
2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jólesik, de egy órára mentem el, és tudta hol vagyok, és töltőn hagytam telefonom :)

és nem szokott ennyiszer hívni, inkább vagy feladja, vagy egyből keres apu telefonján :)

2011. jan. 27. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,nem szeret,utál...szerinted???
2011. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 27. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!