Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek előfordulhat ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előfordulhat ez?

Figyelt kérdés

Hogy jártam egy lányal 1,5 évig de most szakítottam vele mert meguntam és nem akartam kihasználni és csak azér vele lenni! Ő eléggé szeret még most is!

Beszéltem vele msnen és aztmondja hogy méhnyakrákja van! Ez lesokkolt elég rendesen DE, már volt rá példa hogy azért hazudott mert visza akart kapni! Elég bonyolult történet... De a lényeg az hogy kinézem belőle!


2010. júl. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem őt...te tudod mennyire (nem)bízol meg benne. Mindenesetre én nem közölném ilyen egyszerűen, pláne nem msn-en.
2010. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy ez egy kétségbe esett próbálkozás vagy tényleg nagy a baj! :S De kinézem belőle...

És egyébként se esik bele abba a 25 évs korba ahol ez jellemzőbb!

2010. júl. 3. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:

mi itt a kérdés:D?

am most ügye erre nem vársz komoly választ hát kik vagyunk mi hogy megmondjuk a tutit? figyelj mondok biztosat: 50-50 százalék, mert ki tuja? csak ez a két válasz van akk sztem kamu más szerint nem, kinek lesz igaza?

talán hogy segítsek is egy kicsit, ha nem először hazudik, akk erősen lehet hogy most is kamu.

de amúgy az idő úgyis eldönti, hogy mi lesz, ha betegebb, igaz volt, ha nem akk hazugság.

de amúgy rendes vagy hogy szakítottál vele, mert nem akartad kihasználni, ez nagyon becsülendő^^.

Ł/15

2010. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakítottatok... bizalomhiány ellenére barátok maradtatok? Vagy miért msneztek?
2010. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen világos mire akarsz pontosan kilyukadni. Csak halovány sejtésem van. Előfordulhat, hogy beteg, de az is lehet, hogy semmi baja nincs, csak íy akar visszakapni. A legnagyobb hiba, amit elkövethetsz, hogy csak azért visszafogadod, mert beteg. Ne foglalkozz vele. Mondd meg neki, hogy barátként számíthat rád, de egyébre ne is számítson. Sajnálatból semmiképp ne akard vele újra kezdeni. Ne legyél ennyire könnyen befolyásolható és zsarolható.
2010. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok öszejönni újra vele! Am azért van fent msnen mert ritkán beszélünk! Köszönöm a válaszokat! És köszi hogy értelmesen válaszoltatok!

Nem tudom jó ötlet lenne e megkérdezni egy közelebbi hozzátartozóját..

2010. júl. 3. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle kórházi leletet,
2010. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet h épp hazudik..esetleg kérdezd meg egy ismijétöl,családtagjától h : hogyan derült ki h méhnyakrákja van a lánynak?hátha nem is tudnak róla semmit..

de ezzel nem jó viccelodni :S

2010. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy közelebbi ismerősétől! Ő nem tud róla!

Remélem hogy csak azér mondta hogy ezzel hátha megsajnálom és viszamegyek hozzá! De nem fogok! Szeretem mint barát de ennél többre nem számíthat!

2010. júl. 4. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:

hátha a legközelebbi ismeröse sem tud róla akkor biztos hogy hazugság..eleg hüje vicceket csinál a csaj :(

esetleg kerdezgesd tovabb valami ismijeit..

2010. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!