Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá hogy összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk, nincs pasija, nekem se csajom meg minden.. ma találkoztunk és tök jót beszéltünk nagyon elvoltunk.mikor felszállt a buszára, már puszit is adott.. össze szeretnék jönni vele, de neki a bmx-es pasik jönnek be, és nekem fingom nincs a bmx-hez.

ha van esélyem akk hogyan csináljam..?


2010. júl. 3. 17:36
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
oo szted ha megfogja a belsöd érdekelni fogja hoyg bmxes avgy?:D dehogy:D ezen ne aggódj... van esély igen:) sőt..
2010. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is legyél bmx-es:) szerintem azért kedvel aki vagy..Meg volt az a bizonyos kémia?;) ha igen, akkor nem kell tenned semmit, csak bókolj neki aztán így tovább;):)
2010. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Funktasztikus ***** válasza:
mindig vannak kivételek
2010. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak maradj amilyen voltál és minden össze fog jönni (azért nem minden, de érted, hogy gondolom)
2010. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!