Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele, vagy ne szakítsak vele? Szerintetek mi lenne az okosabb? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. 18 éves a barátnőm, már kicsivel talán több mint 4 éve vagyunk együtt. Az nem kevés idő...Főleg az Ő korában.Én vagyok neki mindenben az első...És nagyon ragaszkodik hozzám.Ragaszkodjon, de azért ennyire ne. Egy hétvégére lementem a haverjaimmal Balatonra, hogy már egy kicsit úgymond éljek. Az alatt a 3 nap alatt, minimum felhívott egy délelőttön 12 szer...és mivel nem vettem fel,(mert nem szokásom a strandra kivinni a telefont) kaptam az sms-eket is, hogy biztosan százszor jobb az a lány, akit most tolok, mint Ő...Meg ehhez kísértetiesen hasonló dolgok. Aztán amikor hazamentem, ki lettünk faggatva egyesével(haverok is) hogy én mikor mit csináltam, kivel,miért.Azóta egyre többet veszekedünk, mert felfogtam annak, hogy persze nem volt velem, de azóta is ugyan ezt csinálja, amikor éppen egyszer nem tud valamiért elérni. Mondtam neki kicsit fogja vissza magát, mert ha ez így marad én nem bírom majd, akkor meg az volt, hogy mert biztos így tervezem hogy elhagyom, Igazából elfáradtam, és nekem ez már nem kell.(Már a veszekedések hada). Szerintetek vessek véget? Köszi előre is!
2010. júl. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az ilyen féltékenykedések, a rendszeres faggatás és nyafogás tényleg nagyon megviseli a kapcsolatot! De a 4 év alatt mostanában jött ez csak elő? Talán történt valami, hogy ennyire elkezdett féltékenykedni? Te tettél talán valami csunya dolgot? :)

Nem tehetsz mást mint hogy beszélsz vele, komolyan, ne támadd le, csak légy komoly és tarts ki az elveid mellett! sajnos ha ezen nem változtat megmérgezi a kapcsolatotokat és akkor már nincs min gondolkozni keresed tovább a nagy Ő t!

Adj neki lehetőséget, hiszen mégiscsak már 4 éve együtt vagytok, de ha nem működik lépned kell! Sok sikert!

22/L

2010. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig féltékeny(ebb) volt nálam is, (meg mindenkinél)...de annyira nem zavaróan. A balcsi után lett valahogy ilyen, de nem csaltam meg soha(jó soha ne mondd hogy soha, a kapcsolat első hetében megcsaltam, de az csak csók volt, és nagyon rég:) ).
2010. júl. 3. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha az a csók a kapcsolat elején volt, főleg hogy 4éve, már nem hiszem hogy az befolyásolná! Nem tudom mi lelhette a barátnődet, talán kérdezd meg ezt igy tőle!

Szerintem megérdemli, hogy beszélgess vele, hogy lehetőséget adj neki, de mást nem tehetsz! A lényeg, hogy tarts ki a kérésed és a mondandód mellett!

2010. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő tett valamit, amit kivetít rád.
2010. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!