Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy rokonom ismerősénél voltunk,akit Bálintnak hívnak.Egy ágyban aludtunk és egész éjjel fent voltunk és ölelgettük egymást.De csak ennyi volt semmi több :).Másnap elkérte a tel.számomat,én nem tudtam mert nem volt ott a telóm.Azóta nem hívott fel.Szerintetek teccek neki?
2010. júl. 3. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
tavaly nyartol nem hivott fel? hat ha rokonod es ismerose.., biztos kapott volna eselyt arra. mindent lehet ha van akarat.
2010. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésből nekem az jönle,hogy nem adtad meg a számodat a srácnak "én nem tudtam mert nem volt ott a telóm" na most akkor mégis kithívót volna,másrészt,ha nagyon érdekelnéd őt akkor valhogy kinyomozza a számod és hív de ezt nem tette 1évig!!!

Biztosan nagyon tetszel neki.

2010. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem,én nem kértem el az ő számát csak rosszul írtam


:)

2010. júl. 3. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja vágesz akkor.

De ha tetszel neki sem fogsokat kezdeni veled,leg feljebb sex azt viszlát.

2010. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legfeljebb
2010. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!