Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek még? Hogyan?

Figyelt kérdés
barátnőmmel szakitottunk 2 hónapja. zalálkozgatunk de csak a szex miatt.érzem hogy szeret még, és énis őt.
2010. júl. 3. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor miert nem bekulsz ki vele?

szerintem ez lenne a legkobb:d

2010. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Funktasztikus ***** válasza:
akkor igazábol nem is szakitottatok:D aki szakit az nem jár öszze kettyintésre nem?:D
2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor találkoztok megmondod neki,hogy te újrakezdenéd.Nem járna el hozzád szex miatt sem ha nem érdekelnéd még.
2010. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szoktam mondani hogy nekem ez így kevés.. de nemakar békülni. legalábbis ezt mondja. hirtelenaragú és makacs. pont mint én. de senkitse szerettem még ennyire.
2010. júl. 3. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
ha szereted még, igenis küzdj érte. lássa rajtad, hogy tényleg ujra szeretnéd kezdeni.és ne add fel! majdcsak megenyhül :)
2010. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de mit tegyek hogy megenyhüljön? mitől érzi egy lány hogy fontos valakinek. mert nekem fontos. a multkor meglepivel készültem neki de nemjött le amikor ottvoltam a házukelőtt. épp összeveszett az anyjával.. én meg ott vártam az 1 estére 40 ezerért bérelt hintóval. lehet ha tudja akkorse jött vna le? mit tegyek? kérek mindenkit aki tud segitsen!
2010. júl. 3. 13:51
 7/9 anonim válasza:
Figyelj, az én barátom is szakított kb 2 hónapja de azóta mindig hajnalban hív, vagy smst küld, hogy:,, Hiányzol" de ö hibázott és hagyok neki időt, hogy rájöjjön, hogy Ö volt a hülye. Lehetséges rosszat tettél, és megharagudott, nem? kibékültök... hidd el! Mi is kibékültünk, és amúgy vett nekem egy kis Golden Retrievert (kedvenc Kutyafajom) és meglepett, és mondta hogy:,, közösen neveljük fel a kis kutyát! könnyezett a szeme, és láttam rajta hogy nagyon megbánta amit tett! Sok sikert!
2010. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivel bántottad meg?..mert azért az se mindegy
2010. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
veszekedés volt. ő kezdte. semmi nagy bűnöm nincs. és nagyonsokat küzdöttem érte. elmesélném a történetünket de naggggyon hosszú.
2010. júl. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!