Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan? Akinek van távkapcsolata

Figyelt kérdés
És működik rendesen?
2010. júl. 3. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz ezalatt. Milyen gyakran találkoztok, milyen messze vagytok egymástól? Van egy pár tényező, ami befolyásolja a távkapcsolat sikerességét.
2010. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Kicsitt bővebben légyszi!

2010. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran taliztok és mennyi a távolság
2010. júl. 3. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Szintén 1. vagyok.


Én nem párkapcsolatban élek, de szomszéd lány igen, 200 km a távolság közte és a párja közt, és minden hétvégén találkoznak. Már 2,5 éve vannak együtt.

2010. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*távkapcsolatban
2010. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köztünk kb 200 km van mindketten eü-sök vagyunk igy csak kéthetente tudunk találkozni. Eddig működik és nem is rosszul napi 2x beszélünk. Imádjuk egymást és nem lesz ez mindig igy ahogy lehetőség adódik összeköltözünk.

Nem megoldás hosszútávon a távkapcsolat de ez a páron múlik és a hűségen :)

2010. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem működött....
2010. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 199303 ***** válasza:
Szia! én is távkapcsolatba élek köztünk a távolság 600km. már fél éve vagyunk együtt havonta találkozunk és olyankor együtt vagyunk jo pár napig. nekünk nagyon jol müködik a dolog:) 17/L
2010. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bolt 100 km-es is, volt 400as is. A nagyobb tavolsagban a srac irto aranyos volt. mondhatnam almaim pasija. De vizsgak az egyetemene, ez az, nagyon nehez volt tartani. En ugy ismerem magam aki mindig nagyon kitarto volt, akar erzelmekben is, es megis en hidegultem el hamarabb. Mert igy ritkan lehetett talalkozni.

Ezek utan megprobaltam masodszor is egy tavkapcsolatot, ezuttal 100 kmre, ami kozel volt es gyakran talalkoztunk, de a srac vegul nem tunt komolynak.

azota azt mondtam, hogy a leghelyesebb ha tudtok rendesen talalkozni. ugyis annyi problema alakul idovel egy kapcsolatban meg ha kozel is vagytok, hat ha meg kell tavolsaggal kuzdeni.

Viszont van akinek bejon! Sok sikert, de sok turelemre s energiara lesz szukseged! :)

2010. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!