Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsalt amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsalt amikor már összejöttünk?

Figyelt kérdés

Előre is sajnálom, ha hosszú lesz...

Általában nem szoktam feszegetni az ex barátnők/barátok témát, de mégis csak érdekelt, hogy a párom akivel 2 éve vagyok együtt, mégis kivel volt előttem...

Megnevezett pár lányt amiből én sajnos az egyiket ismerem...még annó a suliban osztálytársak voltunk a csajjal és teljesen hideg zuhanyként ért, hogy vele is együtt volt, mert az a lány eléggé igénytelen, és nem néztem volna ki a páromból, hogy képes volt vele is lefeküdni...

Amikor rákérdeztem, hogy mikor voltak együtt a párom azt mondta, hogy mielőtt mi összejöttünk, előtte fél évvel...De csak akkor egyszer!Mondom jó!

Rákérdeztem arra is, hogy amikor mi kezdtünk közel kerülni egymáshoz, akkor neki volt-e valaki más a képben...Rám förmedt és azt mondta, hogy NEM!

Pár napja azonban, mondta, hogy menjek fel az egyik közösségi oldalon az adatlapjára, mert kellett neki valami...Bennem persze egyből megszólalt a kisördög, hogy ha már itt vagyok akkor körülnézek...

Lehet rosszul tettem...

Mi augusztusban jöttünk össze, de már előtte kb 1 hónapja leveleztünk, és hát eléggé udvarolt...

Megnéztem azokat a leveleket amiket, a volt osztálytársamnak írt, és sajnos a dátum augusztus volt...Miközben nekem írta a szebbnél szebb leveleket, hogy mennyire tetszem neki és már várja a találkozást, azt a csajt dugta!!!Pár nappal később meg velem találkozott!!

Sőt amikor mi már együtt voltunk utána is írtak egymásnak...és látszik, hogy az azutáni levelek ki vannak törölve, mert nincs befejezve a téma amiről beszélnek...

Félek, hogy megcsalt amikor már együtt voltunk...Mert borítottam a bilit, és kérdeztem, hogy hányszor voltak együtt, erre elkezdett hebegni valamit, hogy egyszer azaz max kétszer!!!

Hát marhára nem mindegy!!!

Elég fürgének kellett akkor lennie ha kétszer is vele volt, mert mi az első eset után 1-2 nappal már találkoztunk illetve összejöttünk...

Szerintetek mi itt a helyzet???

Mit tegyek??


2010. júl. 3. 08:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Tőle valószínűleg sosem tudod meg az igazságot. Neked kell mérlegelned, hogy ezek után együtt akarsz-e maradni vele. Sok pasi van úgy, hogy még kapcsolatban van, de már az új barátnőt keresi. Én is így jártam a párommal. Nem tudtam, hogy kapcsolata van, mikor összejöttünk. Egy év után mondta el, hogy egy 8 éves kapcsolatot rúgott fel miattam. Azért derült ki ,mert a lány még mindig hívta, így bukott le. Én megbocsájtottam neki, mert tudom, hogy szeret és már nem kell neki más rajtam kívül. Nem mellesleg én is nagyon oda vagyok érte. Viszont, ő azóta folyamatosan bizonyít, hogy érdemes a bizalmamra.
2010. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végre Valaki nem letámad hanem normálisan válaszol!!!


A többieknek pedig...félre értés ne essék...nem érdekel, hogy előttem kivel dugott...Megkérdeztem és téma le volt zárva...

De amikor mi már közelebb kerültünk egymáshoz akkor járt össze a csajjal és amikor megvolt a csók meg randik,és tudtuk, hogy lehet valami komolyabb, akkor is kefélt a másik csajjal!!!

Csak ennyi...

Ha akkor tudom nem jövök össze vele...de 2 év után megtudni nem éppen kellemes amikor eddig mást mondott!


Sok kritizáló ember: nektek biztosan jól esne fordított helyzetben hát akkor kívánom, hogy éljétek is át!!

2010. júl. 4. 11:48
 23/26 anonim ***** válasza:

13:07 vagyok

Azért nem merik elmondani, mert már félnek a következményektől. Bár az ilyen dolog nehezen megbocsájtható, nekem az a fontos, hogy a párom most hogyan viselkedik. Lehet, hogy az én felfogásom a rossz, de én megértettem Őt. Nehéz eldobni ennyi időt, de a másik oldalon ott a szerelem. Tudom, hogy ma már bánja. Szerintem ülj le a pároddal , mondd neki, hogy fontos , hogy tisztán láss. Legyen őszinte veled. Hiszen már úgyis rég volt. Majd írd meg, hogy mi volt.

2010. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
28%
a kérdező egy idióta csaj. a tizenévesen kivel dugottra azt érti hogy tizéves dolog... leirta hogy többször bukott be nőügyben. akkor? nemhiszi aztse amit leirt?
2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak:

Te vagy egy idióta!!!!!

Olvasd már el, mit írtam te barom...nem 10 éves dolgot hanem tizenéves!!!

Ezt te értetted félre!

AZ ilyen primitív barmok, mint te és a hozzád hasonlók inkább tartsák meg a véleményüket, mert rohadtul nem a kérdéssel foglalkoztok!

Kötekedjetek mással!

Sok rohadt barom!!!!

2010. júl. 9. 19:55
 26/26 A kérdező kommentje:
De ha még mindig nehéz lenne a felfogásod kedves utolsó, és még mindig bele tudnál kötni valamibe csak azért, mert szar az életed és nem tudsz kin élősködni, akkor elmondanám, hogy tizenéves alatt tinikort értettem te nagyon okos!!!!!
2010. júl. 9. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!