Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsalt amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsalt amikor már összejöttünk?

Figyelt kérdés

Előre is sajnálom, ha hosszú lesz...

Általában nem szoktam feszegetni az ex barátnők/barátok témát, de mégis csak érdekelt, hogy a párom akivel 2 éve vagyok együtt, mégis kivel volt előttem...

Megnevezett pár lányt amiből én sajnos az egyiket ismerem...még annó a suliban osztálytársak voltunk a csajjal és teljesen hideg zuhanyként ért, hogy vele is együtt volt, mert az a lány eléggé igénytelen, és nem néztem volna ki a páromból, hogy képes volt vele is lefeküdni...

Amikor rákérdeztem, hogy mikor voltak együtt a párom azt mondta, hogy mielőtt mi összejöttünk, előtte fél évvel...De csak akkor egyszer!Mondom jó!

Rákérdeztem arra is, hogy amikor mi kezdtünk közel kerülni egymáshoz, akkor neki volt-e valaki más a képben...Rám förmedt és azt mondta, hogy NEM!

Pár napja azonban, mondta, hogy menjek fel az egyik közösségi oldalon az adatlapjára, mert kellett neki valami...Bennem persze egyből megszólalt a kisördög, hogy ha már itt vagyok akkor körülnézek...

Lehet rosszul tettem...

Mi augusztusban jöttünk össze, de már előtte kb 1 hónapja leveleztünk, és hát eléggé udvarolt...

Megnéztem azokat a leveleket amiket, a volt osztálytársamnak írt, és sajnos a dátum augusztus volt...Miközben nekem írta a szebbnél szebb leveleket, hogy mennyire tetszem neki és már várja a találkozást, azt a csajt dugta!!!Pár nappal később meg velem találkozott!!

Sőt amikor mi már együtt voltunk utána is írtak egymásnak...és látszik, hogy az azutáni levelek ki vannak törölve, mert nincs befejezve a téma amiről beszélnek...

Félek, hogy megcsalt amikor már együtt voltunk...Mert borítottam a bilit, és kérdeztem, hogy hányszor voltak együtt, erre elkezdett hebegni valamit, hogy egyszer azaz max kétszer!!!

Hát marhára nem mindegy!!!

Elég fürgének kellett akkor lennie ha kétszer is vele volt, mert mi az első eset után 1-2 nappal már találkoztunk illetve összejöttünk...

Szerintetek mi itt a helyzet???

Mit tegyek??


2010. júl. 3. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a hebegéséből, meg előszöri hazugságából az derül ki, hogy valamit rejteget :S

De lehet, hogy mielőtt összejöttetek, előtte 1-2 nappal mással volt, és lehet, hogy utána a kitörölt levelekben meg már épp lerázza a csajt, vagy valami.. Bár nem értem, hogy akkor már miért nem tudta volna kitörölni az összes levelet -_-'

2010. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
úristeeennn!!! egy másik csajt dugott előtted?? felháborító! mértnem pasit??? persze hogy volt nemiélete..
2010. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát igen én is ezen agyaltam...Ráadásul azt hozzá teszem, hogy nem először fordul elő, hogy hazudik nekem ilyen ügyben...

Már többször lebukott ilyen nő ügyben, hogy valamit eltitkolt vagy hazudott a képembe!!!!

2010. júl. 3. 09:06
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem azt zavar, hogy másik csajt dugott, mert lesz.rom!!

De ne akkor amikor rám hajt!!!

2010. júl. 3. 09:07
 5/26 anonim ***** válasza:
"Már többször lebukott ilyen nő ügyben, hogy valamit eltitkolt vagy hazudott a képembe" - Akkor most ez az eset mitől durvább???
2010. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
"De ne akkor amikor rám hajt!!!" - Azóta nyitott kapcsolatban éltek, csak az első zavar?
2010. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Már többször lebukott ilyen nő ügyben, hogy valamit eltitkolt vagy hazudott a képembe"


Miért is vagy még mindig vele?

2010. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Hisztéria. 2 év után minek feszgetni a múltat.

Viszont, ha ez lenne az utolsó csepp, azóta sem éltetek jól, akkor menekülj önmagad elől......

2010. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mi ebben a hisztéria??

Szerintem te is szeretnéd tudni, hogy megcsaltak-e!!!

2010. júl. 3. 09:21
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Két éve ezen rágódsz? Vagy most épp hogyan jutott eszedbe a dolog? Vagy miért két év után kérdeztél rá, hogy kikkel járt? Amúgy mi közöd hozzá, hogy előtted kikkel feküdt le???
2010. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!