Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok elég neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok elég neki? vagy csak kihasznált? Miért teszi ezt velem? Vagy most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki egyben az osztálytársam is, de eléggé zűrös a kapcsolatunk, főleg most. Lehet h én \'inditottam el a lavinát\'. Van egy nagyon jó, sőt a legjobb barátom egy srác, és alig tudunk együtt lenni, és szinte csak heti 1 alkalommal tudnunk találkozni, mert a barátom nagyon féltékeny rám. Én meguntam már ezt a folytonos kutakodást amit csinál, és tényleg megcsaltam. vagyis enm igazi megcsalás.. csak egy csók volt egy másik sráccal. De ő erröl enm tud. Ma volt nálunk, ültünk a Tv előtt, és elkezdte nézegetni az SMS eimet szokása szerint, és gondoltam h mostmár énis ránézek az ő telójára. (lehet magábol indul ki, azért kutakodik) és amikor elvettem a teloját utána kapott ami gyanus lett. ekkor mondta h várjak kicsit, de azért sikerült elvennem töle egy kisebb nevetgélős birkozással. aztán mikor megláttam az SMSeit egyszerüen leblokkoltam.. a lány ilyet irt neki hogy: nem számitottam rá hogy ilyen lesz az első taink, meg ehez hasonló üzenetek. a barátom pedig olyan smseket irt hogy: puszkonyuszko ma nem tudunk talizni, + leirta 3x a nevét utána pedig h \'annyira tetszik\' aztán pedig elkezdett nekem magyarázkodni, hogy csak félreértem és hasonlók. én már nem tudom hogy mit higgyek el és mit enm..:( nagyon kivagyok. látni sem birom de osztálytársam..:( segitsetek! kérlek!
2008. nov. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj, Te! Szakíts ezzel a sráccal, aki azt mondta, hogy " csaj félreérted ", jajj sablon duma. Megcsalt Ő is Téged ez egyértelmű, Te is Őt, de szerintem Ő többször Téged. Ugyhogy tedd túl magad rajta, bár tudom nehéz. Vagyis nem tudom, hiszen megcsaltad, akkor csak nem szeretheted annyira?! Szóval az, hogy e mellett a srác mellett maradsz, annak semmi értelme, hiszen más lánnyal sms-ezget, titkolózik, szerinted ez a kapcsolat milyen lenne a továbbiakban? Gondold végig, hogy mi jó Neked! Cselekedj helyesen! Tudnod kell mit kell tenned!!!!
2008. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem csak hogy idióta,de még hazudik is. Ilyen pasi kell neked, aki annyira (nem) tisztel, hogy a lebukás pillanatában is össze vissza kamuzik? Lapátra vele!

24/f

2008. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ,találsz helyette sokkal jobbat, nem érdemes rá pazarolnod az idődet.
2008. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik az undorítók. Akik megcsalnak de még ŐK féltékenykednek...pff Undorítóak. Én a helyedben dobnám. Nem elég, hogy csapja a szelet valaki másnak, de még hülyének is néz. Nekem ez már sok lenne. Szerintem egyáltalán ne higyj neki!
2008. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, de azt hiszem, hogy enm tudom megtenni azt, hogy szakitok:( tudom hogy az lene a leghelyesebb, de nagyon szeretem, és enm akarom elveszítnei..:'( azt hiszem hogy most már minden rendben lesz, mert már nagyon sokszor bocsánatot kért, és azt mondta hogy szeret, és többé enm fordul elő.. végülis mindnekinek jár egy 2. esély.. remélem jol döntötem..
2008. nov. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!