Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire fontos nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire fontos nektek, hogy aki tetszik, ne legyen szegény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lesz@arom az anyagi helyzetét.
2010. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a pénztárcája? Rég rossz, ha valaki azt nézi.


üdv

2010. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, szép legyen, manapság, hogy is mondjam,'nincs sokkal több dolguk' a lányoknak, na meg a hűség! :)
2010. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem érdekel. Ha szeretek valakit, akkor nem az anyagi helyzete fog érdekelni.
2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a pénze, ha jó az ágyban.
2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:

Tőlem lehet bármilyen szegény. Ne legyen több pénze mint nekem és ez számít!

(tudom, hogy hulyeség, de férfi büszkeség. Szeretem ha én hívom meg valamire a lányt és nem ő engem...:D )

20/f

2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha amellett adsz magadra akkor abszolut nem problem:)
2010. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem :) csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert úgy vettem észre, hogy az én korosztályomban (16) a fiúknak csak azok a csajok jönnek be, akik összes ruhája márkás (pl. retro -.-")
2010. júl. 2. 21:42
 9/12 A kérdező kommentje:
*akiknek
2010. júl. 2. 21:43
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:

Engem kimondottan fusztrál, ha lány 20000-ért vesz pólót. Tudjátok... Nekem megfelel az olcsóbb kategória is. Kevesebbet költök a kocsimra, mint a 16-17 éves lányok a cipőjükre (mert én nem tehetem meg...). Na ilyen barátnőt nem tudnék magam mellett elképzelni. Nekik a BMW-s srácok kellenek, akik jól keresnek (vagy apuci jól keres).


Az utolsó barátnőm mondta, hogy az előző barátjának milyen jó volt a Mercije és hogy mi ez a trágya Suzuki. Hát az ilyenek miatt szeretem a nálam szegényebb lányokat :)

2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!