Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este nagyon erőlködött a...

Este nagyon erőlködött a babám, de mikor megnéztem a pelust, üres volt. Lázmérővel segítettem neki, szegény kb.3 cm-es kőkemény darabkával küzdtt. Annyira hogy picit vérzett is a popója. Mivel segíthetek neki hogy ne legyen székrekedése?

Figyelt kérdés

Mióta hozzá táplálunk,csak kis mennyiséget tudt kakilni,mert nem fér el a pelusba.Szilvát nem szereti.sajna almát mindennap eszik,mert máshogy nem fogadja el a főzelékeket.sütőtök sem lazítja.

6 hós,anyaatejes


2010. febr. 26. 05:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Van egy tuti honlap, ott találsz receptet székrekedésre is:-) [link]

Remélem segít:-) Nekünk is volt ilyen nagyon rossz volt látni, hogy szenved.

2010. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Őszibarackkal próbáltad már? Vagy paradicsom? Ezek lazítják a székletet.
2010. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tejcukor(müllerbe lehet kapni) csodákra képes!!!
2010. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Laevolac szirup, vagy a szilvát belecsempészed valami olyanba, amit szeret.

Egyébként ha bevezeted majd a főzelékeket, meg fog oldódni ez a probléma. Kisfiam is a főzik bevezetése előtt csak szilvával, vagy Laevolac-kal tudott kakilni, és csak 2-3 naponta egyszer, most pedig már minden nap van 1, és erőlködés nélkül, és nem is kemény neki!

(B)

2010. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
eszünk már főzelélket is.sőt husit is. barack sem használ. lehet marad az a szirup.köszönöm a tanácsokat!
2010. febr. 26. 08:50
 6/19 A kérdező kommentje:

banyuuuci!! :) Látod megint jó tanácsot adtál!! :)

Hogy a kis kukisod?? Olyan kis cuki bébi! :)

Ada

2010. febr. 26. 08:51
 7/19 A kérdező kommentje:
vagyis hogy van??? :)
2010. febr. 26. 08:52
 8/19 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hogy Te kérdeztél! :) Kis cseles... :D

Köszike, jól vagyunk, vagyis ő jól van, én kevésbé. :( Kábé két hete nem túl jól alszik a fogzás miatt, úgyhogy elég gyakran szerepelek nála éjszaka. Mondjuk most istenes volt, mert csak kétszer mentem hozzá, és legalább hajnal 4-ig egyhuzamban aludt.

Ti jól vagytok?

Ja, még valami eszembe jutott. Amikor több napon keresztül volt kemény a kakija, és gyakran kellett lázmérőznöm, akkor a laevolac szirupból tettem egy kiskanálnyit a tápszerébe, és úgy adtam neki. Bejött! Próbáld ki Te is, biztos használni fog!

(B)

2010. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit megőrülök tőle :) üveges főzket nem eszi,se tápszereket,se víz,se tea se tejpép, amit én főzök azt is úgy hajlandó megenni hogy alma van benne,szerintem az fogja meg ennyire a pociját. de még csak répa,cékla,cukkini,rizst eszik,ezekt kombinálom az almával,meggyel,barackkal.körtével,de így meg mindig eszik egymás után valamiből két napig.
2010. febr. 26. 13:47
 10/19 A kérdező kommentje:
brokkolit és a sütőtököt kihagytam. krumplit nem eszi,valószínű azért nem eszi a bébiételeket,mert azokban van. a gyümis desszerteket megeszi.
2010. febr. 26. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!