Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este nagyon erőlködött a...

Este nagyon erőlködött a babám, de mikor megnéztem a pelust, üres volt. Lázmérővel segítettem neki, szegény kb.3 cm-es kőkemény darabkával küzdtt. Annyira hogy picit vérzett is a popója. Mivel segíthetek neki hogy ne legyen székrekedése?

Figyelt kérdés

Mióta hozzá táplálunk,csak kis mennyiséget tudt kakilni,mert nem fér el a pelusba.Szilvát nem szereti.sajna almát mindennap eszik,mert máshogy nem fogadja el a főzelékeket.sütőtök sem lazítja.

6 hós,anyaatejes


2010. febr. 26. 05:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pfff... akkor nem egyszerű a Manó... De szerintem nem baj, ha kétszer ugyanazt eszi egymás utáni napokon... Nálunk is van, hogy úgy jön ki a lépés.

Egyébként az nagyon valószínű, hogy akkor az alma lesz a ludas, attól kemény a kakija. De szerintem azért ne add fel a dolgot. Lehet, hogy két hét múlva simán megeszi, amire most fújog. Atinál egyébként az vált be, hogy amelyik bébiételt nem akarja megenni önmagában, összekeverem egy olyannal, amit szeret. Múltkor pl. cukkinifőzeléket kibontottam, megkóstoltattam vele, és fintorgott, köpte ki. Aztán én is megkóstoltam, hááát, nem csodálom, hogy nem jött be neki. Úgyhogy kibontottam egy üveg sárgarépapürét, ami ugye édes, és fele-fele arányban összekotyvasztottam. Tudod hogy ette? Nem bírtam elég gyorsan kanalazni. Édesebb volt, rögtön megette a kis mocsok. :)

Az univeres paradicsomos burgonyát próbáltad már adni neki? Nagyon finom íze van, és az is lazít ám, hiába van benne krumpli.

Ha tápszert sem fogadja el, akkor meg a laevolacot adhatod neki simán is (én 5 ml-nél többet nem adtam neki, azt is csak reggel, és délutánra volt kaki), vagy akár valamelyik délelőtti kajájába belekeverheted. Nehogy délután vagy este add, mert akkor éjszaka besikerülhet a csomag! :)

(B)

2010. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszi Banyuci! :) nem tudom mi lenne velem nélküled! :))

Pusza! :)

2010. febr. 26. 14:39
 13/19 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy én nem tanulok tőletek! :) Ezért regisztráltam, mert egy csomó jó dolgot olvastam itt!

Pussz!

(B)

2010. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na mizujs, Ada? Megoldódott a dolog?

(B)

2010. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

áhhh,dehogy....annyival könnyebb hogy a bogyókat nem kell lázmérőzéssel a világra segítenem. :S

két napja meg alig akar enni,se főzelék,se cici,este 8-11ig sirdogál,szóval nem tdom mi baja,lehet a fogacskája.

2010. febr. 28. 07:06
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg fogacska lesz, Ati sem akart nagyon enni. De most úgy látszik, hatnak a homeós bogyók, mert jól eszik 2 napja (tápból 180 ml, eddig meg csak 80-100 ml volt), és jobban is alszik. Camomilla 15ch-t adok neki majdnem fél óránként, meg mercurius solubilis 9ch-t, és az alvására sedatif pc-t. És este, meg reggel még dentinox-szal is kenem az ínyét. Most éjjel csak egyszer voltam bent nála, mert felborult, tegnap éjjel meg egyszer sem kellett bemennem hozzá, végigaludta az éjszakát.

Adsz valamit neki a fogára?

Ja, és képzeld, Tescoban vettem Ovko őszibarack almával és joghurttal nevű 5 hós kortól adható üveges desszertet. Adtam neki fél üveggel, és egy óra múlva telerakta a pelust!

(B)

2010. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de az a furcsa hogy nem is nyálzik,és meg sincs dagadva még az ínye,bár az első lánymnál sem volt nyálcsorgartás. :) Akkor vettem észre hogy kinnt vannak a felső szemfogak (azok jöttek először :) kis vámpír) mikor megharapta az újjamat.és a kígyómaráshoz hasonló 2 kis szúrás nyom volt az újjamon! :) És Ákinak van már kinnt foga?
2010. febr. 28. 17:53
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajna még nincs. :( De ma is megfogta az ujjamat, betolta a szájába, és vörösre rágta. Szegénykém, ilyenkor úgy sajnálom. Csak csócsál, közben ömlik a nyála, és látom, ahogy szenved. Nincs még megduzzadva az ínye, de remélem, hogy hamar túlleszünk ezen a mizérián. :(

(B)

Ja, és Ati, nem Áki. :D

2010. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
miért irtam hogy Áki??? lehet azért mert a bátyám az....de viszont a párom is ...Az Isten ostora! :))
2010. márc. 1. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!