Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas problémám! Nem rég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, és az volt az első komoly kapcsolatom, nem sok tapasztalatom volt még előtte. A volt barátom viszont nagyon sokszor hazudott nekem, rengetegszer átvert. Ezáltal nem tudtam megbízni benne egyáltalán. A másik fele a barátok. Mindíg mikor lesz egy új barátnőm, és már teljesen megbízok benne, megosztok vele mindent, rendszeresen csalódás ér, és kiderül róla, hogy továbbadja a legszemélyesebb dolgaimat, vagy éppen a hátam mögött szid, miközbe állítólag legjobb barátnők vagyunk. Az a baj, hogy ezek a csalódások annyira bennem maradtak, hogy most jelenleg van egy másfél hónapos kapcsolatom és iszonyatosan boldog vgyok az új barátommal, de elront mindent az, hogy túlságosan bizalmatlan vayok felé. Tegnap például találkoztunk volt bartnőjével, köszönt neki meg beszélgettek 1-2 mondatot,és már az nagyon megviselt. Borzasztóan félek attól, hogy megint csalódok, pedig ő semmi okot nem ad rá és ebből már így az elején, rengeteg vitánk van. Pedig nem direkt csinálom. 18 éves lágy vagyok. Hogy tudnék leszokni az ilyen szintű féltékenységről? Segítsetek!
2010. júl. 2. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy erről le lehet leszokni.De ha bizol a barátodban akkor nem leszel féltékeny
2010. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huha, ez elég nehéz szitu!!

De érthető, mivel sokat csalódtál, és ott vannak benned a sérelmek, egyértelmű, hogy félsz. Azt hiszem, hogy ez idővel el fog múlni!! Másfél hónap, az még elég rövidke kapcsolat, ki kell, hogy épüljön egy erős bizalmi kötelék... Rá fogsz jönni, hogy semmi okod féltékenykedni, és akkor változni fognak a dolgok.! Viszont, azt mondom neked,hogy sztem ne veszekedj a barátoddal akkor, ha pláne tudod, hogy nincs rá okod!! Mert, ez idővel megöli a kapcsolatot... Próbálj meg arra gondolni, hogy nem véletlen szakitott a volt bnővel, és nem véletlen van Veled!! :) Tudom, hogy ez nagyon nehéz, én is jártam hasonló cipőben, de hidd el, az idő mindent megold!!! :) Szia!! L/25

2010. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem erről le lehet szokni,ez egy hülyeség hogy nem!Amúgy egy kis természetes féltékenység mindig kell sztem,nem baj ha van,de azért tulzásokba se kell esni!Ahogy az ember idősödik és komolyodik ez elmúlik!én is voltam nagyon féltékeny,de már egyeltalán nem vagyok az!vagyis egésséges féltékenység az van,de annyi kell is,ha szereted a másikat!
2010. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakrabban tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy miért csak úgy birja ki velem, hogy átver, megcsal.Barát és barátnő is. MIT KELLENE MAGAMON VÁLTOZTATNI? Hogyan legyek én jó társ, barát?
2010. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én azokban a pillanatokban amikor féltékenynek kéne lennem, mindig elpoéénkodom vhogy a dolgot :

pl: jön a srác puszit ad a bnőmnek , ő megöleli ( ez szokványos dolog sajnos xD ) és mikor jön felém mondom : hé nekemis puszit adj xD vagy ilyesmi :D szal be happy dont worry még akkoris ha fordítva van ?)

2010. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!