Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmonjdam neki? Volt egy baráti kirándulás. Fiúk lányok vegyesen. Egyik este két fiúval aludtam.

Figyelt kérdés

Nem történt semmi, csak szórakoztunk, beszélgettünk nevetgéltünk. Az egyik fiúval nem vagyunk közömbösek egymás számára de tudja hogy van barátom és ezt tiszteletben is tartja: tehát azon kívül hogy aludtunk és úgymond elvoltunk egymással megcsalásról nincs szó.

Féltékeny típus vagyok és ha a barátom ezt csinálná, kiakadnék de nem hisztiznék rajta. De tény hogy nem szeretném megtudni ha ilyet tesz.

Szóval elmondjam neki?


2010. júl. 2. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
ne mond el neki, mert ha nem történt semmi, akkor mit akarsz elmondani? és tudod az ilyenekről nem muszáj tudniuk... persze illene elmondani, de akkor a kapcsolat rovására menne...
2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolkozz már... ha ő tenné ezt veled és megtudnád mástól jól esne ? nem..

ha ő mondja el.. akkor se de legalább elmondta.. és az jó..

2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint ha ő csinálta volna ezt veled,, nézd abból a szempontból
2010. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogy mondd, ez nem akkora dolog, mint amekkora problémát csinálhatna belőle. Aztán meg majd ha neki is hasonlója lesz nyugodtan megteszi erre hivatkozva mert hát te is..
2010. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértelek én is így vagyok... És voltam is. Nagyon tetszett egyik tanárom, aztán a banketten táncoltunk együtt, és beszélgettünk, ő rámhajolt, megölelt, de ezen kívül nem volt semmi. Annyira bántott a lelkiismeret, hogy én megteszek ilyet, holott ha ő csinálna így, akkor megharagudnék rögvest, hogy elmondtam neki. Természetesen megharagudott, és nem beszélt velem. Holott semmi nem történt, mert a tanárnak is családja van, nekem is párom volt, szóval egy jó beszélgetésen kívül nem volt semmi.

Szóval szerintem ne mondd el.

Írj majd hogy döntöttél, mert nagyon kíváncsi vagyok. Hasonló a helyzetünk :)

20/L

2010. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és még hogy.. az őszinteség a legjobb hát kedves válaszolok aki azt írja hogy ne mond el.. akár fiú lennék akár lány egyikőtök sem kéne... 16/f
2010. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na itt kezdődik a bizalom....

Ha nincs mitől félned és a barátodnak sem, miért ne mondanád el , ezt nem értem ???ezt arra értem, ha megbíztok egymásban akkor miért akadna ki ezen???

itt akkor lehetne cirkusz, ha nem bízik benned és nem hisz neked, vagyis nem hiszi el, hogy csak aludtatok !

Ebben mi a gáz, hogy együtt aludtatok én simán elmondanám!

2010. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

NEm mondtam el. Persze lehet hogy egy későbbi időpontban majd elmondom de most úgy voltam vele nem számít. Mondtam hogy nem egyedül aludtam meg hogy jó volt. Tudta hogy ittunk de nem kérdeztem kivel hol mikor mit csináltam így hagytam:)

egyenlőre most örülök mert a múlthoz képest sokat tudunk majd találkozni és így talán a másik fiú kimászik a fejemből nyár végére mert majd csak szeptember látjuk egymást. Remélem menni fog mert nem egyszerű ez a dolog. Köszönöm a válaszokat szép jövő hetet mindenkinek!

2010. júl. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!