Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tényleg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tényleg túl korai ez a kirándulás?

Figyelt kérdés

Barátommal még csak egy hete vagyunk együtt, de már egy hónapja ismerjük egymást netről.

Felmerült - vagyis elhívott - augusztus végefelé egy kirándulásra, kb 5 naposra. Négyen mennénk(ő, egyik haverja és annak a barátnője, én).

Anyum nem akar elengedni mert szerinte ez még túl korai. :S

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináljak?

Anyumnak inkább most nem is említem, mert már ezen összevesztünk. Leghamarabb egy-két hét múlva szólnák neki újra.

Én 18, barátom 23


2009. júl. 11. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Sztem ne menj.Kitudja mi történe.Nem ismered még sztem a srácot annyira hogy elmenj vele.De te tudod.Anyukádnak is igaza van.

Szia.

2009. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy valamilyen szinten igaza van. Augusztus végéig meg akármi lehet.

De ha nem jön össze a kirándulás, elmegyünk vmerre fürödni és max. akkor egy éjszakára ott maradunk.

2009. júl. 11. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai a kirándulás. De ha beszélsz anyuddal, mutasd be neki a barátod. Hátha akkor már elenged. :)

Sly :)

2009. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is korai. Anyud meg nem is ismeri. Te is féltenéd magad az ő helyében.
2009. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem kéne elmenned, tényleg ez még túl korai ismertség így. Nem biztonságos:s
2009. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet lepontozni, de a véleményem az, hogy a csaj sem 13éves, hanem 18, tud magára vigyázni, meg nem-et mondani ha a srác akar valamit, ő meg nem.
2009. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: még annyi, hogy én is voltam már ilyen helyzetben, vagyis "durvábban", egyedül mentem ki külföldre egy olyan sráchoz akit 1x láttam csak élőben, és életem egyik legjobb 4 napja lett belőle :)
2009. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én nem pontozlak le. :)
2009. júl. 11. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hét után rábólintani valóban korai, de ha azt nézzük, aug végén már 2 hónapja lesztek együtt, ha azidő alatt minden rendben megy, akkor akkor már nem lenne sztem annyira korai. Mindenesetre sztem aug elején bőven ráérsz még szólni szüleidnek, meg elkezdeni szervezgetni.
2009. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!