Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Onzoseg a baratomtol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onzoseg a baratomtol, hogy nem akarja, hogy massal is szexeljunk?

Figyelt kérdés
A baratommal kiprobaltuk a harmas szexet parszor. Voltunk lanyokkal is es ferfiakkal is. Ugy beszeltuk meg,hogy amig mindketten szeretnenk addig rendben es nem megy ra a kapcsolatunk. Kb fel evig ment ez az egesz, szerintem nagyon jol tudott mukodni a dolog. Aztan nemreg a parom azt mondta o leakar ezzel allni, nincs mar igenye ra. Lebeszelte a talalkankat is. Ket ferfi van akivel rendszerint szoktunk talalkozni meg egy novel. Jo a baratommal is a szex nagyon, de en valami izgalmat is akarok..az az meg tobbet es nem ertem miert nem akarja ezt mar. Hiaba probalok hatni ra vagy kerdezem, de miert? Rovidebben es hosszabban is a lenyegen nem valtoztat, mert mar nem akarja. Kicsit szemtsegnek tartom ezt reszerol, mert miatta ne menjen ez az egesz tovabb. Felvetettem,hogy akkor most elakar hagyni? Szakitani szeretne. Azt mondta nem! Csak ketten legyunk ezutan. Altalaban igy is van. Havi 3x kb jott hozzank mas is. Azthittem o neki is megfelel ez igy. O akarta nagyon a plussz egy no miatt. De raunt erre az egeszre. Kicsit csalodott vagyok es szomoru is, mert nagyon jo vele a szex es szerettjuk egymast, de onzonek tartom. Szerintetek is ez az tole?
2019. febr. 26. 12:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy dolog szúrta ki a szemem, nem tudom, mások is rámutattak-e.

Te írtad, hogy: "Ugy beszeltuk meg,hogy amig mindketten szeretnenk addig rendben es nem megy ra a kapcsolatunk."

Ő már nem szeretné, innentől nincs rendben. Ez nem önzőség, így fektettétek le a szabályokat. Az hogy miért nem szeretné már, az más kérdés, próbáld megbeszélni vele, de ha már közösen beszéltétek meg így, akkor tartsd tiszteletben a döntését.

2019. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod a döntését.Ki tudja milyen bonyodalom lenne,ha folytatná. Engedd kiszállni,mielőtt rámegy a kapcsolatotok.

Max abban bízhatsz hogy valamikor később lesz kedve nosztalgiázni és akkor néha te is "kiélheted" magad.

2019. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Beteg világ....Veled az élen. Te akarsz férjhez menni?Minek? Egy kapcsolat 2 emberről szól a mi régimódi begyepesedett világunkban (36 éves vagyok) Oda nem kell plusz 1,2,3...10 másik ember,hogy besegítsen a szeretkezésnél. Ami nálatok van az csak dugás nem szeretkezés.Páromon kívül senkit nem engednék magamba és azt sem hagynám,hogy a párom a szemem előtt,pontosabban közvetlen mellettem dugjon másik nőt. A te PÁROD ezt már nem akarja,nyílván rájött,hogy ez nem épp normális,Ő már csak téged szeretne,de te még vágysz a plusz farkakra. Engedd el Őt,te pedig mehetsz több pasihoz ,hogy kiélhesd amit szeretsz.
2019. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 tiril ***** válasza:
Hát ez a világ néha már komolyan egy nagyon nagy vicc.
2019. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!