Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Onzoseg a baratomtol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onzoseg a baratomtol, hogy nem akarja, hogy massal is szexeljunk?

Figyelt kérdés
A baratommal kiprobaltuk a harmas szexet parszor. Voltunk lanyokkal is es ferfiakkal is. Ugy beszeltuk meg,hogy amig mindketten szeretnenk addig rendben es nem megy ra a kapcsolatunk. Kb fel evig ment ez az egesz, szerintem nagyon jol tudott mukodni a dolog. Aztan nemreg a parom azt mondta o leakar ezzel allni, nincs mar igenye ra. Lebeszelte a talalkankat is. Ket ferfi van akivel rendszerint szoktunk talalkozni meg egy novel. Jo a baratommal is a szex nagyon, de en valami izgalmat is akarok..az az meg tobbet es nem ertem miert nem akarja ezt mar. Hiaba probalok hatni ra vagy kerdezem, de miert? Rovidebben es hosszabban is a lenyegen nem valtoztat, mert mar nem akarja. Kicsit szemtsegnek tartom ezt reszerol, mert miatta ne menjen ez az egesz tovabb. Felvetettem,hogy akkor most elakar hagyni? Szakitani szeretne. Azt mondta nem! Csak ketten legyunk ezutan. Altalaban igy is van. Havi 3x kb jott hozzank mas is. Azthittem o neki is megfelel ez igy. O akarta nagyon a plussz egy no miatt. De raunt erre az egeszre. Kicsit csalodott vagyok es szomoru is, mert nagyon jo vele a szex es szerettjuk egymast, de onzonek tartom. Szerintetek is ez az tole?
2019. febr. 26. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem önzőség. Inkább te vagy az önző, amiért olyant vársz el tőle, mait már nem akar.


Ülj le és beszéld át vele, basszus. Sok oka lehet ennek, hogy hirtelen nem vágyik rá többet.

2019. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, most haza kellett jonnom a szuleimhez. Edesapamnak kell segitenem. De a hetvegen hazamegyek a baratomhoz es akkor akarok vele meg beszelni errol. Kerdeztem az okat, sot eleinte aggodtam is,hogy esetleg valami rosszat tettem vagy csinal barmelyikunk (a tarsasagbol akik jottek hozzank) de o megnyugtatott,hogy nem errol van szo, csak mar nincs ehhez kedve, energiaja es nem vagyik erre tovabb. Es mert o nem vagyik erre en automatikusan ne vagyjak erre?
2019. febr. 26. 12:55
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Olyan jellegű önzőség, ami a legtöbb párkapcsolatban általános és elfogadott. Ez nem jó vagy rossz, de te is tudod, hogy erre vágyik a legtöbb ember.

Kérdés az, hogy a szexen kívül mi tart titeket össze és melyikőtök, mennyire kompromisszumképes.

(Ui.: Én miért nem botlok soha ilyen nőbe?)

2019. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem eroltetem amugy, csak kerdeztem. De ha nem akkor nem. Csak bant ez az egesz. O hozott mindenki helyett egy dontest. Az egyik srac meg hivott is,hogy akkor tobbet nem johet tenyleg? Hat nem.
2019. febr. 26. 12:56
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten önzők vagytok, ha ez megnyugtat. "Es mert o nem vagyik erre en automatikusan ne vagyjak erre?" Ezt meg is lehetne ám fordítani ám, ha te vágysz erre akkor neki is automatikusan vágynia kell rá? Na ugye. Kipróbélta, egy darabig ment, de már nem akarja, nem kényszerítheted.
2019. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

En az vagyok, tudom,hogy meg egy ket het es elis felejtem a dolgot, de most meg zavar a helyzet.


Nagyon szerettjuk egymast. Mar regota egyutt vagyunk. Igazabol 2 honapja jegyesek vagyunk 😊 es a nyaron lesz az eskuvonk.

2019. febr. 26. 12:59
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, szerintem nyitnod kellene egy piroslámpás házat, ahol te önmagadat szolgálod fel, mert a legjobb megoldás neked, mindegy, hogy milyen nemű vagy. Amúgy az állatok is több méltósággal viselkednek egymással, mint a furcsa körülmények és mentalitás között nevelkedett mai 20-30asok nagy része.34N.
2019. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt korántsem önzőségnek nevezném. Te írtad le, hogy azt beszéltétek meg, hogy amíg mindketten ezt szeretnétek és nem megy rá a kapcsolatotok addig működik ez. Ő már úgy döntött, hogy neki elég volt ebből, tehát itt már bukott a mindketten szeretnétek dolog. Nyilván nincs azzal baj, hogy te ezt folytatni szeretnéd, mert úgy érzed te ilyen formában teljesedsz ki, de ugyanígy el kell fogadnod azt, hogy a párod ezt már nem szeretné. Itt két lehetőség van, vagy valamelyikőtök elfogadja a másik igényét és hozzáigazodik, ami nyilván vagy kisebb vagy nagyobb, de lemondásokkal jár a saját igényt nézve, vagy úgy döntötök, hogy nem tudjátok a másik igényéhez igazítani magatokat és inkább külön váltok, kerestek olyat akivel ugyanazt szeretnétek.
2019. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, nem ez volt a kérdés. De én pont annak örülnék, ha ott lenne a lehetőség és a párom inkább velem akarna szexelni nem mással is! De mi nem próbáltuk, így nem tudom, mi lenne.. De bevallom irigyellek :P
2019. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

komoly kapcsolatot nem lehet erre alapozni amit csináltok, hogy többen nyomjátok....

a fiúd is erre rájött szerintem a pasi jobbat érdemel mint te mert már bocsás meg de te q...vásan viselkedsz ha neked ez kell csináld de hagyd, hogy a barátod találjon magának egy normális nőt!

2019. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!