Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek a barátomtól államvizsgàra blúzt, harisnyát?

Figyelt kérdés

Januárban lesz, én nem dolgozom, most vègzek főiskolán, utána fogok.

Több éves ami van. A barátom sosem vesz nekem magától ruhát, pedig ő már dolgozik.



2018. okt. 31. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Takarodj diákmunkára, vagy kérj a szüleidtől! Ennyi.
2018. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Eddig miben jártál vizsgázni?
2018. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne öltöztetnie téged?
2018. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy ötezresből megvan egy szerényebb minőséű blúz két harisnyával, kérd kölcsönbe tőle az összeget.
2018. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
"Pista, szükségem lenne egy blúzra és egy pár harisnyára az államvizsgán, kérhetnék rá x összeget?" Tudod a szádat beszédre is használhatod ám. Ha van képed eltartatni magad, akkor legyen képed kérni is, ha kell valami. Az teljesen abszurd, hogy magától vegyen neked ruhákat.
2018. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Ha abban állapodtatok meg, hogy eltart, akkor ez nagy bunkóság tőle. Tamponért is szólni kell neki? Lehetne ennyi esze.


Ha zsugori, vagy nincs, szólj neki őszintén, hogy kellemetlennek érzed az ezeréves cuccaidban a vizsgázást.


*Egy férfi tudja és örül neki, hogy a barátnője szeret csinos lenni.

2018. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Már miért kellene szégyellnie magát, hogy eltartják? Mindkét fél így akarja, akkor ez teljesen normális(mondom ezt minden fillért felező nőként).
2018. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Mi a baj a több éves blúzzal? Általában egy ünneplős fehér blúzt nem hord az ember rojtosra.

Eddig miben jártál vizsgákra, elegáns öltözéket igénylő eseményekre?


Ha alapjáraton nem ő tart el, akkor más kiadásaidra honnan van pénzed?


Ha alapjáraton ő tart el, akkor úgy kérd, ahogy bármi mást, amire szükséged van.

2018. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem egy akkora összeg, amiért évekig kellene könyörögni, hogy utána lesütött szemmel suttogva el merd kérni.... Azért ez egy teljesen hétköznapi kiadás. Én ilyesmire simán kérek kölcsön a páromtól és ő is mer tőlem, szívesen adok neki kölcsön. Ajándéknak is abszolút elmegy. Ha pedig az a megállapodás, hogy az ő fizetéséből éltek, akkor végképp nem értem, hogy mi a gond.
2018. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
A csajom, aki kidobott kétszer, áthívott magához. Én meg sunyin bevittem egy hifit neki. Ha én ezt kibírtam, akkor nem akkora dolog egy ilyen kérés. Örömmel adtam, mert szeretem. Ha szeret, örömmel megteszi érted.
2018. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!