Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek a barátomtól államvizsgàra blúzt, harisnyát?

Figyelt kérdés

Januárban lesz, én nem dolgozom, most vègzek főiskolán, utána fogok.

Több éves ami van. A barátom sosem vesz nekem magától ruhát, pedig ő már dolgozik.



2018. okt. 31. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Használt harisnya is jó? 😃
2018. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Egy végzős főiskolás már egészen más stílusban öltözködik általában mint egy frissen érettségizett lány, ez is oka lehet esetleg a blúzváltáltásnak. Vagy a fehér dolgok hónalja csúnyán besárgulhat, vagy mellben megerősödött :)vagy egyszerűen csak önbizalmat nyer egy teljesen új ruhadarabtól, ki tudja.
2018. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Végülis mindegy miért, de felmerült egy igény. A nők igényesek, sok ruha kell nekik. Szerintem nem akkora összeg.
2018. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

#12

Oké, hogy máshogy öltözik, de egy galléros fehér blúz eléggé örök darab. :D

A mai napig azt a fehér blúzt hordom ünneplős felső gyanánt, amiben érettségiztem, pedig 25 vagyok - és teljesen újnak néz ki. Van, hogy másképp öltözök, de a fekete nadrágkosztümtől kezdve a szürke szoknyáig bármivel hordható.

2018. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen mondod neki, hogy szeretnél venni ruhàt.

Gondolom tudja, hogy nincs kereseted, biztos nem harapja el a torkodat.

2018. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
Valaki lepontozta a hozzászólásomat, ami nem baj, de mást jelent. Átfogalmazom: ha szeret, örömmel nem tesz érted semmit. Így jó? Jöhet a zöld.
2018. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26%

egy harisnya nem tétel, blúzt meg szinte fillérekért kapsz (turiban főleg).


totál megalázó, ha erre kérsz pénzt.

2018. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Pista, szeretnék kölcsön kérni blúzra és harisnyára pénzt. Tudod, államvizsgázok januárban. Majd megadom."


Mondjuk attól is függ, mennyit keres a pasasod. Egy programozó vagy villamosmérnöki kezdőfizuból erre kölcsön adni egyszer tényleg semmiség. Viszont ha állami suliban tanár, akkor kb. a segge ki van a gatyából.

2018. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy szükséged van rá, biztosan fog venni. Ezek nem tételek. Ha ennyire megvagytok anyagilag szorulva, akkor csak tudnak segíteni a szüleid, vagy menj el pár napot dolgozni részmunkaidőben vagy diákmunkára és keresd meg az árát. Nem szégyen a munka!

A másik meg az hogy ő helyetted nem fogja tudni megvenni, ha nem tudja a méreted, meg sokszor ha tudja sem lehet adni rá, szépen elmész vele, vagy megveszed magadnak.

2018. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aki lepontozza állandóan a normális válaszaimat, annak sose legyen nagyobb öröme az életben!
2018. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!