Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekő tónika kérdése:

Szerintetek ez tényleg ennyire gáz? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval, szerintetek ez tényleg gáz, hogy nekem igazából a duci/testes csajok jönnek be, akiken van bőven mit fogni, haverjaim mindig "húznak" vele, hogy "úristen már megint egy bálnával jársz", jogos a felháborodásom, hogy mit szolnak bele, és nem tudják elfogadni, hogy nekem az ilyen csajok jönnek be. Elvégre én akarok velük lenni, nem a haverjaim...
2010. júl. 2. 06:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi lehagytam 16/f
2010. júl. 2. 06:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz,a duci csajok legalább tudnak szeretni
2010. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük! - mármint hogy a haverjaid mit mondanak! Egyáltalán nem gáz!
2010. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdezö!


Egyáltalán nem gáz!Söt!


Tudod Én világéletemben kövér kislány aztán kövér nö voltam!Csak VOLTAM!És sajnos a kövér emberekhez máshogy állnak egy állásinterjún is!A pasik meg pláne.Sajnos ilyen világban élünk!:S Nagyon sok megszégyenités,megalázás,fájdalom ért gyerekkorom óta a 27 életévem alatt.Pedig nem 100kg-os voltam "csak" 85-86kg.Most lefogytam 60kg-ra és nekem jól esik de mégis elszomorit hogy még a nök is,a boltban az eladók is máshogy állnak hozzám.Ha bemegyek egy hivatalos helyre,akár a fiaim ovijába,sulijába teljesen máshogy állnak hozzám.Mert Én még lelkiekben mindig is az a kövér kislány vagyok akit suliba,oviba mindig csúfoltak.

De Te vállald fel hogy neked ezek a lányok tetszenek és igenis legyél büszke rá mert lehet valaki szép cicababa ha belül csúnya lelket takar.A haverjaiddal meg ne törödj,szeresd a barátnödet az a lényeg.És 1000000%-ban igaza van annak a válaszolónak aki irta hogy a duci láníyok jobban tudnak szeretni.Söt!Én azt mondom egy duci lány,nem feltétlen jobb az ágyban de jobban PRÓBÁL "teljesiteni" mert nem hiszi hogy a szép test már elég hogy egy férfi megkivánja.

Egy a lényeg!!!!Egy duci lánynak sokkal jobban ki kell mutatni az érzéseidet és azt hogy nönek,vonzó nönek tartod mert avval nagyon megtudod sebezni,és könnyen magába fordul.Tapasztalat.Én 11éve párkapcsolatba élek és pár hónappal ezelöttig amig le nem fogytam éveken át nem mertem kezdeményezni mert féltem hogy elutasit a Párom és csúnyának tart,ezért nagyon fontos hogy a lány érezze hogy szereted és akkor szárnyalni fog melletted.

2010. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

8:12

ezt a hozzászólást 100%-ra értékeltem, köszönöm a kérdező nevében is. abszolút korrekt és hasznos válasz.

2010. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, sőt.

Én is világéletemben duci voltam. Nem vagyok kövér, de bőven lenne mit leadnom. Nagyon sok sérelem ért ez miatt. De akik szeretnek, azok úgysem csak a külsőmért szeretnek. Sokszor, legtöbbször a külső szépség elenyésző, a belső jót kell nézni. Az egyik barátnőm tipikus cicababa, mégis mostanában a pasik inkább hozzám jönnek. Pedig ő tényleg szép. De mindhiába, ha a lelke sötét.

A barátnőddel tényleg éreztetned kell azt, hogy neked igenis ő tetszik, neked így tökéletes ő és akkor magabiztosabb lesz. És természetesen jobban meg tudnak becsülni egy pasit, mint a cicababák, és jobban is tudnak szeretni.

Szóval ne hallgass a barátaidra, éld az életed úgy, ahogy neked megfelelő. Hajrá! :) 18/L

2010. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem gáz..

viszont legelső válaszolót nem értem: a ducik tudnak szeretni?? miért csak ők?

2010. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. júl. 2. 09:52
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem sem:)

Vannak kövér férfiak is:))akik igazán jóképűek!23N

2010. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy haverjaid beszólogatnak emiatt.
2010. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!