Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tagadjam meg önmagam emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadjam meg önmagam emiatt? De az igazságérzetem nagy!

Figyelt kérdés

az a probléma, hogy a barátnőm haverjai, testvére, meg úgy az őt körülvelől 90%-a egy nagy sz*r. nem tehetek róla, nem tudom megfogalmazni, tetvek!

kicsinyesek, szánalmasok, önzőek, bunkók, aljasok, és még sorolhatnám, és igazából ezeket lealázom verbálisan (ha belémkötnek, és általában belémkötnek), de emiatt barátnőm nagyon haragszik rám, de nem tudja megérteni, hogy engem megsértenek, és alapból, férgek, idegesítőek, olyanok, akiket el kellene taposni. már a szüleivel is balhéztam párszor, mikor náluk voltam... mit tehetnék? hallgassak, tűrjek, és nyeljek? azt már nem! akkor csak jobban rámszállnak... szerintetek mi ilyenkor az egészséges? és az a gond, hogy barátnőm nem igazán az én oldalamon áll, annyit lát, hogy bántom, és utálom azokat, akiket szeret.


2010. júl. 2. 01:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem cigány...

gáz vagyok, és önző? hát akkor csak annyit üzenek neked: legyél kevésbé felszínes, nem tudod, milyenek.

2010. júl. 2. 13:08
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor is el kell fogadnod, ha szereted a bnődet.mert neki az rossz, ha te bunkó vagy a családjával. azt mondtad, az igazat mondjuk. önző vagy :S
2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
aha-aha, szóval, a családja egy tetű, barátnőmnek is ártanak, nekem is ártanak, belémkötnek, és ne "üssek vissza"? bocsi, nem. tudod mennyi rosszat tettek barátnőmmel is. nem fogom visszafogni magam.
2010. júl. 2. 13:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért, ha pattogsz, jobb? Így csak magad ásod el a csajod szemében. Ha nem pattogsz, úgy esetleg ő is meglátná azt, amit mondasz, mert nem tereli el a figyelmét a folyamatos hisztid!!!
2010. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én kidobnálakszegény csaj helyében...ez az ő dolga NEM a tied. kussolj, és tűrd
2010. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!