Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tagadjam le, hogy szűz vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadjam le, hogy szűz vagyok? 19F

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatot nem kéne hazugsággal kezdeni, de ha szóba kerülnek az előző kapcsolatok / szex akkor nem hinném, hogy bevallanám, hogy még nem volt dolgom nővel.

Szerintem elég magabiztos vagyok és nem 14 éves , hogy bénázzak, de ezt a magabiztosságot/bizalmat magamban tuti elveszteném, ha bevallanám, hogy szűz vagyok. Egy szűz férfi nem férfi :)

Esetleg egyszer elmondanám neki. Ezért haragudnátok?


2011. máj. 7. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az őszinteséget jobban díjaznám. Szerintem nem gáz, ha vki 19 évesen szűz.
2011. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

egy szűz férfi nem férfi-->LOLOLOLXD



ez hülyeség mond meg az igazat!!!! ez a legfontosabb és ha nem tartod magad férfinek ez miatt akkor vagy igazán gáz 18L

2011. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 [R]-a-m-p-a-g-[E] ***** válasza:
100%
Miért ne lenne férfi aki szűz? Meg "Egy szűz férfi nem férfi" ha úgy írod hogy "Egy szűz fiú nem férfi" az igaz de hogy oda raktad hogy férfi így férfi vagy !
2011. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elveszíted az önbizalmad akkor inkább ne mond el.

A másik meg az,hogy ez nem olyan nagy dolog szerintem mint a lányoknál.Ha önkielégítés volt már(minden bizonnyal)akkor vedd úgy,hogy nem vagy szűz:D

Ez most hülyén jött le,de ne csinálj ekkora ügyet belőle:)

2011. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 [R]-a-m-p-a-g-[E] ***** válasza:
31%
Amúgy ez aztán a férfias kérdés
2011. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Egyet értek az elsővel.Egyébként nem hiszem,hogy haragudnának miatta,de lehet h észrevenné ha volt már dolga pasival.
2011. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Férfi nemlehet szűz, eleve nincs szűzhártyájuk.
2011. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"egy kapcsolatot nem kéne hazugsággal kezdeni"

..itt a válasz!

Annyit még hozzátennék,hogy mikor összejöttem a barátommal,még Ő is szűz volt.Én vettem el neki.Most meg már szinte én tanulok tőle!

Sok szerencsét!(18/L)

2011. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jobban haragudnék ha megtudnám hogy hazudtak nekem...
2011. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Légy hozzá őszinte:)semmiképpen se tagadd le h szűz v
2011. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!