Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tagadjam le, hogy szűz vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadjam le, hogy szűz vagyok? 19F

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatot nem kéne hazugsággal kezdeni, de ha szóba kerülnek az előző kapcsolatok / szex akkor nem hinném, hogy bevallanám, hogy még nem volt dolgom nővel.

Szerintem elég magabiztos vagyok és nem 14 éves , hogy bénázzak, de ezt a magabiztosságot/bizalmat magamban tuti elveszteném, ha bevallanám, hogy szűz vagyok. Egy szűz férfi nem férfi :)

Esetleg egyszer elmondanám neki. Ezért haragudnátok?


2011. máj. 7. 23:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem biológia órán vagyunk :)

Arról van szó, hogy egy tapasztalt nő másképp tekint rád ha te tapasztalatlan vagy ilyen téren, de lehet nem. Nem tudom.

Szerintem elmondom lesz ami lesz.

2011. máj. 7. 23:37
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A bizalmat nem lehet hazugságokra építeni :)

2011. máj. 8. 00:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne tagadd le, a legjobb út mindig az őszinteség!

24 éves fiú vagyok és még szűz. Most biztos sokan megrökönyödnek ezen. Na és? Egyáltalán nem érdekel a külvilág véleménye!

Még nem találtam meg azt a lányt, akibe igazán szerelmes tudnék lenni. Ez nem volt tervezett, egyszerűen így hozta az élet. Egy ideig aggódtam emiatt és szégyelltem, de már elfogadtam. Így visszatekintve örülök is neki, sőt, még olyan ember is van aki felnéz rám emiatt.

Egy szó mint száz, ez nem jelenti azt, hogy te bármivel is kevesebb vagy annál, mint aki már 15 évesen fűvel-fával...

Szóval ne szégyelld, még kevésbé tagadd le!

2011. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz ha szűz vagy 19 évesen, de sajnos a mai lányok olyanok, hogy gúnyt űznének belőled, inkább hazudj!
2011. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell elmondani. Ha szóbajön a téma, akkor azt mondod, hogy exekről nem beszélsz, és kész. Úgyis szeretik a csajok ha titkolózol valamiben.

Aztán néhány petting után ha oda juttok, akkor utalhatsz rá. Vagy végülis ahogy gondolod, normális csaj nem csinál belőle ügyet.

2011. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!