Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tagadjam meg önmagam emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadjam meg önmagam emiatt? De az igazságérzetem nagy!

Figyelt kérdés

az a probléma, hogy a barátnőm haverjai, testvére, meg úgy az őt körülvelől 90%-a egy nagy sz*r. nem tehetek róla, nem tudom megfogalmazni, tetvek!

kicsinyesek, szánalmasok, önzőek, bunkók, aljasok, és még sorolhatnám, és igazából ezeket lealázom verbálisan (ha belémkötnek, és általában belémkötnek), de emiatt barátnőm nagyon haragszik rám, de nem tudja megérteni, hogy engem megsértenek, és alapból, férgek, idegesítőek, olyanok, akiket el kellene taposni. már a szüleivel is balhéztam párszor, mikor náluk voltam... mit tehetnék? hallgassak, tűrjek, és nyeljek? azt már nem! akkor csak jobban rámszállnak... szerintetek mi ilyenkor az egészséges? és az a gond, hogy barátnőm nem igazán az én oldalamon áll, annyit lát, hogy bántom, és utálom azokat, akiket szeret.


2010. júl. 2. 01:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én ezért megtagadnám magam.
2010. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm nemtom, neked nem fura, hogy mindenki hülye, csak te nem? Akkor nem lehet, hogy fordítva van? :P:P
2010. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,de ha az ember mindenkit hülyének lát maga körül akkor azt mondják ő a hülye...Amúgy a barátnődnek ez a társaság kielégíti az igényeit?Mert akkor ő sem okés...
2010. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem. furamód az én ismerőseim max 10%-a olyan sz*r, mint ezek. mondjuk én megválogatom az ismerőseim...
2010. júl. 2. 02:01
 5/15 A kérdező kommentje:
nem, ő is eléggé sokszor szokott panaszkodni... falusi lány...
2010. júl. 2. 02:02
 6/15 A kérdező kommentje:
mondta is, hogy igazából neki csak haverjai vannak, hogy ezt a lányt ezért szereti, de egy ribanc... szóval már jól kezdődik.
2010. júl. 2. 02:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagy kirohanásokat mellőztem mindíg.Teljesen fölösleges szájtépés.A régi csajomnak volt egy ellenszenves ismerőse.Én nem vagyok szószátyár,félrehívtam és kapott egyett.Nem ajánlom.Egy hét múlva kiderűlt és én voltam mindenki szemében a lány néma gonosz barátja.Ha házibulizni mentünk az ő ismerőseihez senki nem mert a szemembe nézni,vagy jöttek nyalizni stb.

Nem tartott sokáig mert,ha akarom könnyen elnyerem az emberek bizalmát.

Azért frocliznak mert látják,hogy szájtépő,magyarázó vagy.

Ha lenne egy férfias kiállásod,ők sem így viszonyúlnának hozzád.

És olyan is volt,mint amit írtál,hogy ribi volt a barátnője.Azt egyszerűen megoldottam,mert a csajt én régebben ismertem,mint ő és meséltem kicsit a lány múltjáról,aztán hanyagolva lett.

2010. júl. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
értelek, én, utolsó, de nekem akkor kb. 30-40 embert kellene elintéznem, ráadásul a lány tesóját, meg szüleit. na most érted, ezt nem tehetem meg, max odadumálok nekik egy velőset.
2010. júl. 2. 02:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezzel jár ha cigány csajjal jössz össze
2010. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
el kéne fogadnod a bnőd családját... sztem gáz vagy :S és önző
2010. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!