Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogom tudni elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom tudni elfelejteni?

Figyelt kérdés
9 hónapig bele voltam zúgva egy fiúba, utána csodák csodájára összejöttünk. (3 hetet jártunk ) 5 hónapja szakitott velem. Első barátom volt, nem birom elfelejteni. Próbálkoztam már azóta fiúkkal, de senki sem kell. Mindent megtettem hogy elfelejtsem, de nem megy. Minden nap róla álmodom, és mindenről ő jut eszembe, és minden percet újra pörgetek arról mikor még együtt voltunk :/ szerintetek soha nem fogom tudni elfelejteni? egyre rosszabb.
2010. júl. 1. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem soha nem fogod elfelejteni, boldogtalan leszel egész életedben. de ez nem biztos.
2010. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok/voltatok?
2010. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ő 18, én 15
2010. júl. 1. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Szőke vagy? Vagy szőkésbarna?
2010. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miért fontos ez ? :D
2010. júl. 1. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet ismerlek. :)
2010. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem :D hova valósi vagy ? :O
2010. júl. 1. 23:45
 8/11 anonim ***** válasza:

"Te vagy az első, kinek hinni tudtam, te vagy az első, kinek nem

hazudtam. Te vagy az első, kit szívből szeretek, te vagy az első, kit sohasem

feledek."

Nemhiába..Az első hagy benned mély nyomot..Örökké emlékezni fogsz rá,mégis..Utólag másként fogsz rá visszagondolni..Mintahogy kötődni fogsz ahhoz,akitől az első csókod kaptad,és akivel először bújtál ágyba..


ÖRÖKKÉ,életed végéig....

2010. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Priviben írd meg a keresztneved. :) Abból kiderül úgyis.
2010. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem is kell, inkább fejezd be az értelmetlen szenvedést és önmarcangolást.
2010. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!