Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogom már elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom már elfelejteni?

Figyelt kérdés

5 hónapja szakított velem a volt barátom és még mindig nagyon szeretem meg sokat gondolok rá de neki barátnője van már több mint 4 hónapja és 3 órája írta ki facebookon,hogy szereti meg a csajszi is meg h már 4 hónapja együtt és hogy telik az idő meg életem meg ilyenek amit nekem mondott és annyira fáj és megőrülök de közbe meg készülnöm kell a holnapi vizsgámra is de nem tudok tanulni sem....

Komolyan megőrülök már..segítsetek kérlek szépen.

(meg ne trolkodjátok el a kérdésem)


2011. jún. 30. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami tudod sosem múlik el!Az nem állítom hogy megszűnik ,d e egyet garantálhatot ,hogy idővel enyhülhet a fájdalom!

Én azt mondom(írom),hogy nézz sok vígjátékot,nyár van menj el sokat strandolni,menj ki egy picit a természetbe sétálni,menj lógj egy picit a haverokkal,bulizz minél többet,egyél sok csokit,ismerkedj új emberekkel!Amit érzel az csak érzelemmel tudod felülírni!Ne izgulj leszel még sokkal jobban is !

Üdv!Egy megtört lélek.

2011. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÉS még valami:Ne érdeklődj a volt pasid után ,mert azzal csak Neked lesz rosszabb!
2011. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igyekszem nem érdeklődni utána de olyan nehéz....

2011. júl. 1. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom ,hogy nehéz, de gondolj arra hogy majd lesz jobb is!!!

Próbálj ki pár dolgot amit leírtam!Rajtam könnyítettek!Ne szomorkodj!Néz mindig az élet naposabb oldalát!

Üdv!

2011. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csináltam én már mindent a házimunkától az egy éjszakás kalandig illetve a tanulásba is belemenekültem már meg ital stb...

Még a templomba is elmentem:D

2011. júl. 1. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Neharagudj ,de Te találtál valami szórakoztatót a templomban? :) MI az? :) Mond el Nekem is! :)


A lényeg ha semmi más nem enyhít akkor majd az idő megoldja addig meg próbáld élvezni életed minden apróbb percét!Menj majd napozni egy picit(már ha jobb idő lesz)!

Üdv!

2011. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azon az elven voltam,hogy egye fene mindent kipróbálok hátha valamélyk bejön:)

De egy randira nem merek elmenni:D

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. júl. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!