Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nap az az első, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap az az első, hogy megnézem iwiwjét, mi történt vele az elmúlt időben. Így hogy a fenébe fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már reggel 6 kor kapcsolom be a gépet, hogy vajon nem lett e új ismerőse, vagy valaki nem e írt neki a képe alá stb...és egyszerűen nembírom ki, hogy ne nézzek rá az adatlapjára.Pedig annyira szeretném elfelejteni...ez már így megy lassan 1 éve.Valami jó felejtő módszer?Ami tutira beválik? a gépet kivágom az rendban van , de utána valami tuti ötlet, hogy mi vezet a leggyorsabb felejtéshez? csak egy másik? vagy amíg nem felejtettem el, addig ne kezdjek másik kapcsolatba? várom a válaszokat.
2010. dec. 11. 20:03
 1/7 anonim válasza:
Ismerkedj össze valaki mással aki szimpi és kezdj újabb kapcsolatba. Az segít elfelejteni, lépj túl vele nem sikerült mással viszont fog :D
2010. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 salimél válasza:

Szia!

A gép kihajítása nem egy rossz ötlet! Ha már nem szereted akkor legyél erős, és engedd el. fokozatosan állj le az adatlap kukkolással. kezd egy nappal aztán ha bejött akkor így tovább. Ha mindíg figyeled nem fogsz tudni elszakadni tőle, és addig új párkapcsolatot sem fogsz tudni kialakítani. Szórakozz, tölts minél több időt a barátaiddal, addig sem fogsz tudni adatlapozni. Esetleg kérj tőlük segítséget, hogy vonják el a figyelmed. :)

2010. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gépet ne vágd ki, csak töröld magad iwiwről :D
2010. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... én úgy tudtam teljesen elfelejteni, hogy megismerkedtem valaki mással. És amikor -magamhoz képest gyorsan- beleszerettem, akkor jöttem rá, hogy az előző barátomat már rég nem szerettem, csak a hosszú együtt töltött idő miatt ragaszkodtam annyira hozzá még hosszú hónapokig.
2010. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én ezt csinálom legalább már 2 éve. Nemcsak az iwiwes dolgot, hanem megnézegetem a régi smseit, visszaemlékezek a találkozásainkra, szóval én durvább vagyok. DE!! Kb. egy hónapja rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Rövid az élet, majd lesz más, talán nagyobb csalódások is várnak rám, de lehet, hogy tőle sokkal jobbat találok. Bár ezt a jelen pillanatban nehéz elhinni, mert úgy érzem, hogy ő az akit örökre fogok szeretni, de nem így van. Minden elmúlik egyszer, soha semmi nem tart örökké. Kezdetnek foglald le magad valamivel. Játssz hangszeren, menj futni, vagy fogyókúrázz(én épp ezt csinálom, van rajtam kb 3-4kg felesleg) ha még suliba jársz tanulj, ha dolgozol koncentrálj a munkádra, próbálj meg elérni valamit az éleben. Ha nagyon nem bírod ki, hogy ne nézd meg, akkor töröld le magad iwiwről, vagy alkoss magadnak egy olyan szabályt, hogy egy héten csak 1x vagy 2x nézheted meg az adatlapját. Aztán így mindig fogod várni azt a napot, de így a várt napokon nem látod. Aztán szép lassan csökkenteni, lehetőleg nem találkozni vele és minden jobb lesz. Hidd el, mióta én is ezeket a módszereket alkalmazom azóta már sokkal jobb. Persze ez nem 1-2 hét lesz, hanem 1-2 hónap után fogod érezni a nagyobb változást, kisebbet pedig 1-2 nap alatt is érzed. Remélem érthető voltam és segítettem. Sok szerencsét!:) Felejtsünk sikeresen együtt!;)
2010. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !Megfogadom a tanácsokat, remélem bejönnek...:(
2010. dec. 11. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként ez szerintem nálam is már csak ragaszkodás..3 és fél évet voltunk együtt...:(nem érzem azt, hogy húúde hiányzik, de ha meglátnám hogy kapcsolatban van , vagyhogy egy másik lánnyal van közös képe, mebolondulnék..vagy szétverném a leányt alpári paraszt módjára, még akkoris ha undorítónak tartom ha két nő verekszik..de egy ilyen szitu kitudná belőlem hozni az állatot:S:D na mindegy megpróbálom ezeket amiket mondtatok:)
2010. dec. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!