Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Tavaly március végén szakítottunk a barátnőmmel, mert ellaposodott már a kapcsolatunk. Igaz azóta is minden áldott nap gondolok rá. :S Másfél évet voltunk együtt, mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata. A szakítás engem nagyon megviselt, azt mondja, hogy őt is, hónapokig sírt miatta. Azóta van barátnőm, neki nincs barátja azóta sem. Ma összefutottunk a plázában, mind ketten egyedül voltunk, leültünk hát dumálni. Azt mondja, hogy mióta szakítottunk, azóta ő még nem talált magának fiút, mert egyik sem olyan, mint én meg, hogy mindekiben engem próbál keresni. Aztán a végén hozzámvágta a kérdést: nem-e jöhetnénk újra össze? Én megmondtam neki, hogy nem, mert van barátnőm és szeretem őt. Erre ő sírfakadt és elviharzott. :S Később rámdobott egy smst, hogy ne haragudjak, de még mindig szeret, ezért viselkedett így.

De most, hogy elmondta az érzéseit, bennem is megindult valami, én úgy érzem.


Szerintetek még szeretem? :O

De az nemlehet, mert nekem barátnőm van és őt is imádom!


2010. júl. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég sokáig voltatok együtt, és ez nagyon fontos az ember életébe..mérlegelj,melyik az akivel még tovább eltudnád képzelni, kivel érzed magad jobban, MINDENT..és hagyd hogy döntsön a szíved, egy kis ész segítségével:)
2010. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát apám nem tudom... de ha nekem ilyen lenn e az exbarátnőm egyből visszamennék hozzá gondolj bele.. mindennap rá gondolsz...sztem tudod a választ.
2010. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek..szerintem is tudod mi az amit akarsz:)(első.)
2010. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áááá de a jelenlegi barátnőmet is szeretem, és nem tudnék vele ekkora *eci lenni, hogy visszamegyek az exemhez!
2010. júl. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!