Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni, viszont szerintem ő is így van ezzel. HELP?

Figyelt kérdés

19/F


A dolog ott kezdődik hogy általános suliban egész jól kijöttünk egymással, 8. év végére majdnem össze is jöttünk.

csak ugye kis butus fejjel azt se tudtam mi van.


a lényeg az hogy már 19éves. és én is. nemrég találkoztunk egy kocsmaszerűségben, beszélgettünk a nagy dolgokról hogy mi volt.. stb stb...


és itt jön a bukkanó. van egy 5éves kapcsolata a csajnak. szóval 9. év elején összejött egy sráccal, és még mindíg vele van.


szinte nem is találkozunk... de így hogyan mondjam meg neki hogy mi a dörgés? amikor találkoztunk elég egyértelmű jeleket küldött felém... viszont félek hogy ha elmondom neki akkor végleg vége a "barátságunknak"..


2010. ápr. 29. 23:51
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és amugy tök összeillenénk :(

értelmes válaszok előnyben.

2010. ápr. 29. 23:52
 2/9 anonim ***** válasza:

5 év öreg. Vigyázz, nehogy megcibálják a füledet...

Én másik csajt keresnék a helyedben. Recskázni lehet rá, este, de felejtsd el. Vagy várj, míg összebalhéznak.

2010. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell várni!!minél többet vársz annál rosszabb lesz!Nézd a jó oldalát,lesz ki ágyba vigye nektek a reggelit!:D

Hajts rá!!Ne törődj másokkal,neked kell és kész!De előbb puhatold ki valóban bejössz-e nála!Ha igen akkor nyert ügyed van,onnantól már tényleg csak rajtad múlik!Ha mindíg csak azt nézzük másnak mi a jó sosem leszünk boldogak!Neked kell,akkor hajrá szerezd meg!Sok sikert!:-)

2010. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is: Döntsd el, hogy mit akarsz a csajtól: Párkapcsolatot, vagy barátságot. VIGYÁZZ!!! A kettő egyszerre nem megy! Aki mást mond, az vagy téved, vagy hazudik! Ezután: ha a barátság mellett döntöttél: Akkor kezeld haverként azt a lányt, és kezdd el élni a saját életedet, de nagyon sürgősen! 5 év alatt már rengeteg nővel összejöhettél volna! Ha viszont a párkapcsolat/szerelem mellett döntöttél, akkor HALADÉKTLANUL mondd meg a lánynak, hogy mit akarsz tőle, lehetőleg SZEMÉLYESEN. Ha ekkor azt mondja, hogy "Maradjunk csak barátok" (vagy valami hasonlót), akkor vissza kell utasítanod a baráti "ajánlatát"! Mondd neki azt, hogy ez számodra egy olyan barátság lenne, amiben a te érzéseid vissza lennének fojtva, és ez neked kényelmetlen lenne!


Akárhogy is döntesz, meg kell tanulnod kimondani azt amit érzel/gondolsz. Ezzel mindenki dolgát meg tudod könnyíteni! Sokszor fognak fájni a dolgok, de a végén be fogod látni, hogy a sok fájdalom ellenére megérte mindig önmagadnak lenni!


Remélem segítettem.

2010. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg együtt vannak, ne zavard őket. Ha szakítanak, akkor startolhatsz a lányra, de egy kapcsolatot szétmahinálni..Hát nem tudom. Én elítélendőnek tartom.

Várj, amíg szakítanak.

2010. ápr. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen szerintem is várok míg szakítanak... de félek nem fognak sohase. a lánynak ez a kapcsoltat az első kapcsolata. és szerintem fél attól hogy egyedül fog majd maradni ha otthagyja a srácot.

már annyira összeszoktak szerintem hogy képtelenek lennének egymás nélkül élni.(a csaj nagyon mély érzelmű )

2010. ápr. 30. 01:36
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy várd meg míg szakítanak,v felejtős:s gondolj bele,ha miattad dobja őt,akkor lehet téged is majd dobna 5 év után más miatt!
2010. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen bizonyosodj meg róla, hogy ő adott helyzetben hogy viszonyulna hozzád. Utána pedig mérd fel, hogy milyen erős a párja és ő közte a kötelék. Ha úgy gondolod, hogy képes vagy rá, hogy lecsapd a kezéről akkor hajrá, ha viszont ezekben nem vagy biztos akkor inkább szépen csendben felejtsd el a csajt, mert később ebből csak a bajok lesznek.
2010. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem mond el a csajnak hogy mit érzel. és bízd rá a döntést..
2010. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!