Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ő sértésnek vette? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ő sértésnek vette? (lent)

Figyelt kérdés
2napja az utcánkban lakó lány kint locsolta a füvet a kapujuk előtt, és én megáltam melette (bicajjal voltam) csupa viz volt a nacija mert bénázott a slaggal. és énmondtam neki hogyha fürdeni szeretne akkor én szivesen beviszem a fürdőszobába és segitek.. aaztán be is ment és azóta kerül engem (előtte se voltunk jó viszonyba de nem kezdett el sietve menni ha meglátott.) mit tegyek? hogy hozzm ezt rendbe? F/16 (ő 15éves)
2010. júl. 1. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Első benyomásra megutáltattad magadat vele a bunkó beszólással xD
2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

:-D


Legközelebb ha locsol, mondd neki, hogy meglocsolnád őt is a bráneroddal.

2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
gartula megbántottad és haragudni fog
2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem idővel enyhülni fog a haragja.

Megpróbáltál neki bejönni , nem sikerült ,de legalább megpróbáltad.

Van aki meg csak nevetett volna rajta.

2010. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Béna xD
2010. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszenél Neki,akkor flörtként fogta volna fel,és visszavágott volna valami frappáns beszólással.Ha meg csak szimplán félénk lenne,és zavarba hoztad volna,attól még köszönne,maximum lesütött szemmel.Magyarul nem tetszel Neki,így sértésként fogta fel a dolgot,vagy egyszerűen csak nem akar vele foglalkozni,nem tarja fontosnak,mert hogy ez csak egy beszólás volt.
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
83%

jaj ugyanmár, pedig ez sztem olyan aranyos beszólás volt xD, de komolyan ezen mit lehet megsértődni? szerintem vagy a lány nagyon érzékeny vagy te vetted észre rosszul és nem is kerül vagy ha kerül is nem amiatt, mint ahogy gondolod:). Miből érzed, hogy kerülne?

16/L

2010. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Funktasztikus ***** válasza:
83%
legközelebb ne bántsd meg eseteleg igy mondd: ha fürödni akarsz eljöhetsz velem strandra:D erre nem fog berágni:D
2010. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég perverz volt.
2010. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
jóóó mostmár belátom hogy hülyeség volt ezt mondanom neki. Hogy hozhatnám helyre??
2010. júl. 1. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!