Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ezt nem vette célzásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt nem vette célzásnak?

Figyelt kérdés

Ma este kicsit összezörrentünk a párommal. Egy apróságon, régebben megbeszéltük, hogy kifestjük a lakását (pontosabban 1 szobát) együtt. Ma azt mondja, hogy "jövő héten megyek apuékkal festeni"...Mondom, nem úgy volt, hogy együtt? Erre azt mondja, de az apja szeretne menni...s mondom, hogy oké, semmi gond, de ez esetben meg sem fordult, hogy engem is vigyél? Azt mondta vannak elegen...

Volt már példa, hogy éreztem azt, hogy ha kettesben vagyunk akkor maximálisan felvállal, de a szülei előtt, hogyismondjam "kertel" kicsit, nem az, hogy nem vállal fel, csak kicsit úgy csinál mintha felszínes lenne a dolog, vagy nem is tudom...

Ezzel a festéssel példázva, mikor kettesben megbeszéltük akkor azt éreztem, hogy mivel jövőben összeköltözünk fontosnak tartja sőt igényli a segítségemet. Most, hogy az apukája ragaszkodik a festéshez, én vagyok a barátnője, de azért semmi közöm a lakásához.

A fejéhez vágtam, hogy nem vállal fel a szülei előtt...most, hogy elbúcsúztunk (végül sikerült megbeszélnünk) azon gondolkodom, hogy nem-e vette vajon célzásnak mondjuk egy eljegyzésre gondolok...hogy "vállaljon fel". Nem mert nem szeretném, hanem mert véletlenül sem szeretném kierőszakolni ezt belőle...Csak láttam, hogy elgondolkodott mikor ezt mondtam...

Lehet hogy hiba volt...


2011. szept. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy nem a gyűrű miatt mondtad :) ha akkor is el akarna venni, akkor úgy is lépne e téren szerintem :)

/bár én még kicsi vagyok a 17 évemmel :D/

2011. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem gondolt erre. Nekem sem ez volt az első gondolatom, még el nem olvastam az eljegyzéses részt.
2011. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már egyszer volt hasonló dolog miatt félreértés...mármint eljegyzés témában... gondoltam nem hiányozna ha ezt is mellé csapná...

De lehet hogy csak "ráreagáltam":)

köszi

2011. szept. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!