Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudja, hogy szeretem, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja, hogy szeretem, azért vette lazábbra a figurát?

Figyelt kérdés
Párommal 1hónapja jöttünk össze! Nagyon szeretjük egymást, ez egyértelmű! De. Mindketten sokat dolgozunk, és eleinte, mindíg úgy intézte a dolgait, hogy amikor én végeztem a munkával, egyből hozzám jött, és míg nem kellett dolgoznia menni, velem volt! Már most kicsit kevesebb időt fordít Rám! Persze, tudom sok munka van! De, amikor nem dolgozik, már nem rohan hozzám! Megszerzett, és már nem olyan érdekes?Tegyem ezt Neki szóvá? Hogyan, hogy ne azt higgye hisztizem!?
2011. júl. 27. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
az írásból gondolom nő vagy.. volt, hogy te mentél hozzá? max osszd meg vele az érzéseidet, kicsit finom megfogalmazásban.. az egy hónap nem túl sok.. lehet, hogy csak szexre kellettél neki..
2011. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ő szeret téged és te szereted őt, akkor alkalmazkodni kéne. Minden csak szervezés kérdése.
2011. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!