Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válaszára lennék kíváncsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszára lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

én lány vagyok és van egy srác akinek tetszem chat-en ismerkedtünk meg és kiderült hogy 2 utcányira lakunk egymástól nekem van párom én megmondtam ennek a srácnak hogy csak ismerkedem nem keresek társat de úgy tűnik nem zavarja szeretne látni bár neki is van barátnője bár nem komoly..

mondta tegnap is hogy féltékeny a páromra pedig nem is látott még személyesen csak fotóról

mondta hogy nem tudja miért érez így irántam hiszen végül is nem is ismer jóformán csak beszélgetünk régóta

bár bevallotta hogy olyan lányra vágyik mint én

fél szerelmesnek lenni mert azt hiszi kihasználják

de velem máshogy érez.

Azt szeretném elérni hogy "kiábránduljon" belőlem hiszen nem lehet köztünk semmi én foglalt vagyok és nem hagynám el a páromat őérte soha.

de szeretnék neki segíteni hogy bízzon magában és a lányokban és ne engem ne hozzon zavarba a szavaival :)

mit tehetnék...?


2010. júl. 1. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Dugasd meg magad vele análisan. Honnan tudjuk, találd ki te.


Nehogy már elmeséld, hogy nem tudod, hogy hogyan kell kiábrándítani magadból valakit.

2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha téged zavarba hoznak a szavai, akkor nalad sincs minden rendben am :)
2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki őszintén, hogy nem lehet köztetek semmi... nincs más lehetőség
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló tartsd meg magadnak a véleményed!

normális pasik véleményére vagyok kíváncsi !!

2010. júl. 1. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor kúrd meg te
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan hogy hagyja ezt abba, és töröld is le msn ről..ha nem teszed meg és kedves leszel vele, akkor úgyis benne marad a remény...ne foglalkozz vele ne kedveskedj, légy közönbös, szakítsd meg vele a kapcsolatot akár....ha ezeket nem teszed meg, akkor bizto, hogy reménykedni fog....
2010. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Játsza az érzékenyt. Nem kell mindennek bedőlni. Mondani sok mindent lehet.
2010. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsó kettőnek..igaza lehet :/
2010. júl. 1. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, ne hagyd, hogy úgy érezze van esélye. Mondd meg neki kerek perec, hogy a párod szereted és felejtsétek el egymást (én később elmondanám a páromnak, hogy ez volt, persze csak, ha megértő, nem kavarásból - az én barátnőmnek elmondhatok bármit, persze nem csajozok mellette -). Addig kell leszerelni az ilyet, amíg nem nő a fejedre, mert aztán egyre rosszabb lehet és még sok baj okozója lehet.
2010. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen, te fiúk válaszára vagy kíváncsi
2010. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!