Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tegyek? (mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? (mindenki válaszára kiváncsi vagyok! )

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, azt se tudom, hogy hol kezdjem. Jött egy fiú hozzánk 5.be , mindíg hülyének néztem, és a barátnőmnek tetszett nagyon sokáig, Aztán neki, megtetszett más és én rájöttem, hogy nekm iis tetszik valamennyire, azóta eltelt egy csomó idő 8.os vagyok. Ez a fiú egy kész idióta, de nem mindíg ,(tudom, hogy hülyén hangzik)mert mikor nincsenek haverok teljesen normális. Nagyon csjozós, borzalmas, még nem volt lány aki nem-et mondott neki. Én mindíg elküldöm a francba, de közbe jóba is vagyok vele, tudom érdekes. Mindíg megvéd és van amikor szemétkedik, állandóan néz és amikor ránézek, nem húzza el a fejét. Ez már nagyon rág óta így megy. Velem mindíg kedves, de a többi lánnyal, hát......hogy is mondjam, nem kedves. Nem szeretnék tőlle, semmit, mert tudom, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Egyik kérdésem az lenne, hogy szerintetek tetszem neki? A másik pedig, hogy hogyan felejtsem el? (tudom, hogy el akarom felejteni és, akkor minek tudni, hogy tetszem-e vagy nem, de szeretném tudni)

Előre is köszöm!


2010. szept. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek minden lány tetszik aki jól néz ki :)

Ismerem a fajtáját,szerintem felejtsd el de gyorsan.

2010. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod, azt gondoltam, hogy talán egyszer nem csak e-miatt ilyen, de igyekszem és köszönöm :) Különben nem halálos szerelme, csak.... Majd elfejetem!
2010. szept. 15. 15:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és mit mondtok, ha közeledik, vagy kedveskedik még jobban utasítsam el, mint álltalában?
2010. szept. 15. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ezt ngyon nem értem xxD ha neked nem jön be a srác akkor minek akarod elfelejteni? :P mert azt irtad többször is nemet mondtál neki jah és mire mondtál nemet? akkor csak tettszel neki pff... szoval ha tettszik minek utasitottad el ha meg nem tetszik akkor enm értem miért oyln nehéz elfelejteni meg hogy lehet valakit mégjiobban elutasitani? :D hát öcsém idefigyelj nem akarok tölled semmit! ennyi
2010. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az van, hogy tetszik, de közbe elutasítottam, mert egy marah nagy idióta. Remélem érted.
2010. szept. 15. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a sok kisgyerek... Legózzatok együtt aztán majd 3-4 év múlva, mikor már érettebbek lesztek (remélhetőleg legalábbis) foglalkozzatok azzal, hogy ki kinek tetszik. Addigra talán még annyi eszed is lesz, hogy odamenj hozzá megkérdezni, hogy tetszel-e neki.
2010. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tolltartó válasza:

Szerintem kicsit összelehetsz zavarodva, mert teljesen ellentmondásos dolgokat írsz. Nem tetszik, de mégis hülye vagy, hogy visszautasítod? Nem nagyon értelek. :S Szerintem gondold végig a dolgot, hogy mi hogy van.

A másik meg, a fiú eléggé csajozós... Az ilyenből amúgy sem szokott sok jó kijönni. A helyedben megpróbálnám elfelejteni.

2010. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok okos.

Eddig még senki sem fogta fel mit akar mondani.


Én megértem mire gondolsz. Figyelem emberek: Tetszik neki a srác, de mivel tudja, hogy milyen(túl buta, túl hülye, túl csajozós stb) tudja, hogy csak baj lesz abból ha összejön vele. Evidens, hogy tetszik neked, de ha csélcsap a srác akkor tényleg hagyd a francba. Én is voltam így és addig érdekled amíg meg nem adod magad neki.

Szóval, simán koptasd, ha kapar érted csak élvezd, de a lényeg, hogy semmiképp se dőlj be neki.

2010. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na végre, köszönöm utolsó :) Te értetted!
2010. szept. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!